Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Terminarz Liga Rudzkich Orlików - 2024.

19-03-2024 9:19 | MaCzO1948

logo

  Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem I Rundy Ligi Rudzkich Orlików - sezon 2024.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy Halowa Liga Piłkarskich Piątek Old Boys 2024

29-02-2024 10:27 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy do zapisów do Halowej Ligi Old Boys.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie Organizacyjne 07.03.2024 - 18.00

28-02-2024 8:33 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy przedstawicieli drużyn na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w czwartek 7 marca na Hali widowiskowo sportowej przy ul.Hallera 16b o godz.18.00
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy Liga Rudzkich Orlików - sezon 2024.

22-01-2024 10:41 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy do udziału w rozgrywkach Ligi Rudzkich Orlików.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 17 kolejką

11-01-2024 17:46 | marcin

logo

W 17 kolejce pauzują ...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 16 kolejką

10-12-2023 12:03 | marcin

logo

W 16 kolejce pauzuję nastęujący...
Komentarzy: 0 | Więcej »

WYNIKI ZALEGŁYCH MECZÓW

10-12-2023 11:54 | marcin

logo

Wyniki zaległych meczów, które odbyły się w dniu 08.12.2023 r....
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZALEGŁE MECZE

04-12-2023 20:20 | marcin

logo

W najbliższy piątek 08.12.2023 r. odbędą się ...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie Sezonu 2023 - Liga Rudzkich Orlików.

20-11-2023 9:52 | MaCzO1948

logo

 ZZ Kadra Bielszowice Mistrzem Ligi Rudzkich Orlików w sezonie 2023.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZALEGŁE MECZE

13-11-2023 16:04 | marcin

logo

W najbliższy piątek 17.11.2023 r. .....
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 8
Liga:
SPACE STARS3:0AKF Ślonskwięcej»
(25-05-2024 12:00)
Kolejka 7
Swojskie Konfitury3:0AKF Ślonskwięcej»
(19-05-2024 12:00)
Zygzak6:5KostKevwięcej»
(19-05-2024 10:00)
ANTEO9:0HHTwięcej»
(19-05-2024 9:00)
Kolejka 6
SPACE STARS2:7Swojskie Konfiturywięcej»
(19-05-2024 11:00)
Kolejka 7
AWIR9:0SPACE STARSwięcej»
(18-05-2024 12:00)
RST Team10:1RED BULLwięcej»
(18-05-2024 11:00)
B-ce Team2:4Fryncita Streetwięcej»
(18-05-2024 10:00)
No Name3:12MK ENVIROwięcej»
(18-05-2024 9:00)
ZZ Kadra Bielszowice II6:3Silesia Bullswięcej»
(12-05-2024 10:00)
Kolejka 6
AKF Ślonsk0:3ZZ Kadra Bielszowice IIwięcej»
(12-05-2024 13:00)
KostKev4:7ANTEOwięcej»
(12-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
Orliki — Runda I
Kolejka 6
Liga:
HHT4:9No Namewięcej»
(11-05-2024 12:00)
RED BULL1:7B-ce Teamwięcej»
(11-05-2024 11:00)
Fryncita Street0:3Zygzakwięcej»
(11-05-2024 10:00)