Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Terminarz I kolejki

21-10-2019 22:02 | Kuchcik Jr

logo

 W zakładce Runda pierwsza - terminarz dostępny jest harmonogram rozgrywania pierwszej kolejki .......
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików 2019.

08-10-2019 8:32 | Kuchcik Jr

logo

 Zapraszmy na zakończenie ligi - sezon 2019
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Aktualne Tabele 1 i 2 Ligi.

07-10-2019 10:15 | Kuchcik Jr

logo

 Prezentujemy aktualne tabele po 5 Kolejce Ligi Rudzkich Orlików.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALS jedzie dalej!

05-10-2019 19:00 | Kursor

logo

 Na nadzwyczajnym zebraniu organizatorzy wraz z przedstawicielami wszystkich drużyn biorących udział w Rudzkiej Amatorskiej Lidze siatkówki wypracowali wspólnie rozwiązanie, które pozwala na kontynuację rozgrywek bez modyfikacji ich systemu. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Aktualne Tabele 1 i 2 Ligi.

02-10-2019 14:16 | Kuchcik Jr

logo

 Prezentujemy aktualną tabele 1 i 2 ligi bez podziału punktów.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenie z Rozgrywek LRO.

28-09-2019 16:38 | Kuchcik Jr

logo

 Za złamanie regulaminu kolejna drużyna wykluczona z ligi!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, Weekend u Hanki.

23-09-2019 18:43 | Benek

logo

Zgodnie z przewidywaniami, I kolejka była randką z znaną już od wielu lat osobą, w doskonale znanej miejscówce „U Hanki” w Tatrach. Tyle, że na dużym luzie, bo bez dzieci (II liga) i z fajną bielizną i drobnymi upominkami, jak Adrian Kozioł i Bassey Usendiah (sami sobie wybierzcie kto jest czym ;) ). Mam nadzieję, że nikt się za to porównanie nie obrazi, po prostu I kolejka, nawet bez hitów dostarczyła mi mnóstwo frajdy, choć doskonale wiedziałem czego się spodziewać. Fajnie było was znowu zobaczyć po 4 miesiącach!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Dazynt29:87Zrywwięcej»
(25-01-2020 13:00)
Energiczni53:64Piaśnikiwięcej»
(25-01-2020 11:40)
Wataha82:51Killa Beeswięcej»
(25-01-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka42:85ZGPwięcej»
(25-01-2020 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)