Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie organizacyjne - 31.08.2010

25-08-2010 8:16 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż spotkanie organizacyjne dla wszystkich drużyn (również dla nowo zgłoszonych) odędzie się 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej przy ulicy Hallera 14a o godzinie 17.00. Obecność wszystkich przedstawicieli obowiązkowa!  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowe drużyny - zgłoszenia

16-08-2010 8:13 | MaCzO1948

logo

Od 16 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia nowych drużyn, które jeszcze nie występowały w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane będą do dnia 25.08.2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 25.08.2010

13-08-2010 14:39 | MaCzO1948

logo

Dnia 25.08.2010 (środa) o godzinie 17.00 w Hali Sportowej w Halembie odbędzie się zebranie kierowników drużyn Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgloszenia do nowego sezonu

10-08-2010 10:12 | MaCzO1948

logo

Jeszcze raz pragniemy przypomnieć, iz zgłoszenia drużyn , które występowały w minionym sezonie RALK przyjmujemy do 15 sierpnia 2010. Z kolei od 16 sierpnia przyjmowane będą zgłoszenia nowych drużyn w ewentualne wolne miejsca po drużynach, które nie zgłoszą się do nowego sezonu RALK. Prosimy o dochowanie terminów związanych ze zgłoszeniami do nowego sezonu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys

28-07-2010 14:46 | MaCzO1948

logo

Na stronie w zakładce REGULAMIN pojawił się nowy, zmieniony regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys na sezon 2010/2011. Wszystkie dryżyny proszonę są o zapozanie się z nowym regulaminem.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu - 2010/2011 - aktualizacja

20-07-2010 11:14 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2010/2011. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat organizacyjny na sezon 2010/2011

19-07-2010 10:12 | MaCzO1948

logo

W załączeniu komunikat organizacyjny dotyczący następnego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki, a w nim m.in. termin przyjmowania drużyn do rozgrywek.     
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia na sezon 2010/2011

21-06-2010 9:36 | Kursor

logo

 Od dnia dzisiejszego do 31 sierpnia b.r. trwają zapisy drużyn na nowy sezon 2010/2011.    Kliknij w Więcej poniżej aby przeczytać pełną treść komunikatu.    
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

RESZTKI KPKS Mistrzem I Ligi

21-06-2010 9:07 | Kursor

logo

 17 czerwca zakończyliśmy rozgrywki Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.  W pierwszej lidze walka o pierwsze miejsce toczyła się do samego końca pomiędzy Resztkami a Mirexem.  Miłą niespodzianką okazała się nowa drużyna w tym sezonie (6 ŚCIĘĆ), która uplasowała się na 3 miejscu. W II Lidze drużyna Kadra Halemba udowodniła, że runda kwalifikacyjna była wypadkiem przy pracy i w pełni zasługuje na grę w I Lidze.   TUTAJ kompletne tabele końcowe obu lig.   Serdecznie GRATULUJEMY zwycięzcą i zapraszamy wszystkich do zgłaszanie się na sezon 2010/2011.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna SZYMBUD wycofana z rozgrywek

17-06-2010 14:02 | Kursor

logo

 W związku z oddaniem 2 meczu walkowerem przez drużynę SZYMBUD została ona wykluczona z rozgrywek, a mecze dotychczas przez nią rozegrane traktuje się jako nieodbyte, zgodnie z punktem 7h regulaminu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)