Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Nowe drużyny - zgłoszenia

16-08-2010 8:13 | MaCzO1948

logo

Od 16 sierpnia przyjmowane są zgłoszenia nowych drużyn, które jeszcze nie występowały w Rudzkiej Amatorskiej Lidze Koszykówki. Zgłoszenia nowych drużyn przyjmowane będą do dnia 25.08.2010.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Spotkanie organizacyjne - 25.08.2010

13-08-2010 14:39 | MaCzO1948

logo

Dnia 25.08.2010 (środa) o godzinie 17.00 w Hali Sportowej w Halembie odbędzie się zebranie kierowników drużyn Halowej Ligi Piłkarskich Piątek - Old Boys.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgloszenia do nowego sezonu

10-08-2010 10:12 | MaCzO1948

logo

Jeszcze raz pragniemy przypomnieć, iz zgłoszenia drużyn , które występowały w minionym sezonie RALK przyjmujemy do 15 sierpnia 2010. Z kolei od 16 sierpnia przyjmowane będą zgłoszenia nowych drużyn w ewentualne wolne miejsca po drużynach, które nie zgłoszą się do nowego sezonu RALK. Prosimy o dochowanie terminów związanych ze zgłoszeniami do nowego sezonu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys

28-07-2010 14:46 | MaCzO1948

logo

Na stronie w zakładce REGULAMIN pojawił się nowy, zmieniony regulamin Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys na sezon 2010/2011. Wszystkie dryżyny proszonę są o zapozanie się z nowym regulaminem.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu - 2010/2011 - aktualizacja

20-07-2010 11:14 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż wszystkie zespoły które występowały w minionym sezonie w Halowej Lidze Piłkarskich Piątek Old Boys wstępnie zgłosiły swój udział w rozgrywkach w nowym sezonie 2010/2011. Jednocześnie pragniemy przypomnieć o odesłaniu wypełnionych kart zgłoszeniowych (drużynowych)...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat organizacyjny na sezon 2010/2011

19-07-2010 10:12 | MaCzO1948

logo

W załączeniu komunikat organizacyjny dotyczący następnego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki, a w nim m.in. termin przyjmowania drużyn do rozgrywek.     
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia na sezon 2010/2011

21-06-2010 9:36 | Kursor

logo

 Od dnia dzisiejszego do 31 sierpnia b.r. trwają zapisy drużyn na nowy sezon 2010/2011.    Kliknij w Więcej poniżej aby przeczytać pełną treść komunikatu.    
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

RESZTKI KPKS Mistrzem I Ligi

21-06-2010 9:07 | Kursor

logo

 17 czerwca zakończyliśmy rozgrywki Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.  W pierwszej lidze walka o pierwsze miejsce toczyła się do samego końca pomiędzy Resztkami a Mirexem.  Miłą niespodzianką okazała się nowa drużyna w tym sezonie (6 ŚCIĘĆ), która uplasowała się na 3 miejscu. W II Lidze drużyna Kadra Halemba udowodniła, że runda kwalifikacyjna była wypadkiem przy pracy i w pełni zasługuje na grę w I Lidze.   TUTAJ kompletne tabele końcowe obu lig.   Serdecznie GRATULUJEMY zwycięzcą i zapraszamy wszystkich do zgłaszanie się na sezon 2010/2011.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna SZYMBUD wycofana z rozgrywek

17-06-2010 14:02 | Kursor

logo

 W związku z oddaniem 2 meczu walkowerem przez drużynę SZYMBUD została ona wykluczona z rozgrywek, a mecze dotychczas przez nią rozegrane traktuje się jako nieodbyte, zgodnie z punktem 7h regulaminu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat Organizacyjny na sezon 2010/2011

14-06-2010 15:08 | MaCzO1948

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2010/2011 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 1
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:1FC KELERISwięcej»
(14-03-2021 17:45)
MakroGeo1:6FC Kaufhauswięcej»
(14-03-2021 16:30)
CallistoShop.pl4:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-03-2021 15:15)
Wojak Godula1:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-03-2021 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wataha Zabrzewięcej»
(14-03-2021 12:45)
AWIR3:3B-ce Teamwięcej»
(14-03-2021 11:30)
Lambda - Zygzak5:3Ekspertwięcej»
(14-03-2021 10:15)
2 Liga:
Bar Karolinka9:1El Quattrowięcej»
(13-03-2021 16:30)
CHzP0:10RST Teamwięcej»
(13-03-2021 15:15)
HHT0:5THE LUTAwięcej»
(13-03-2021 14:00)
Los Blancos4:5JOGA BONITOwięcej»
(13-03-2021 12:45)
WSNT3:1Gwarecka Squadwięcej»
(13-03-2021 11:30)
No Name1:1LOS ORLIKOSwięcej»
(13-03-2021 10:15)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)