Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Wyborowi Strzelcy !

09-06-2009 13:52 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy tabelę wyborowych strzelców wszechczasów Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys".
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Finał 04.06.2009

22-05-2009 14:44 | Kursor

logo

Dnia  04.06.2009 (czwartek) zostanie rozegrany turniej finałowy Ligi Siatkówki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja

20-05-2009 8:35 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania ostatnich spotkań RALK w sezonie 2008/2009.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turnieje Koszykówki Ulicznej !

14-05-2009 13:46 | MaCzO1948

logo

Wszystkich sympatyków koszykówki ulicznej zapraszamy na III Rudzki Nocny Streetball połączony z turniejem dla dzieci i młodzieży.
Komentarzy: 0 | Więcej »

IX edycja Turnieju o Puchar Dyrektora zakończona

12-05-2009 10:47 | Kursor

logo

Meczami 8 maja zkończyły sie rozgrywki sezonu 2008/2009 półfinały: SKARBEK - TELIMA 0:5 (0:3) GWIAZDA - STASZIC 2:4 (1:2) finał: TELIMA - STASZIC 7:3 (1:2)   królem strzelców turnieju został RAFAŁ PATEK (Staszic) a wyróżnionym bramkarzem KAZIMIERZ MIESZCZANIN (Telima)
Komentarzy: 0 | Więcej »

RALK w TV !

11-05-2009 14:41 | MaCzO1948

logo

Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia retransmisji z pierwszego półfinałowego starcia pomiędz drużynami Uni-Tek Katowice - Budsar Zabrze. Spotkanie można zobaczć w telewizji "Sfera" w poniedziałek (11.05.2009) oraz środę (13.05.2009) o godzinie 20.30.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana godzin rozgrywania meczy !

11-05-2009 9:04 | MaCzO1948

logo

W związku z odbwającymi sie w najbliższy weekend Akademickimi Mistrzostwami Polski trzecie spotkania półfinałowe oraz mecz o 3 miejsce i pierwszy mecz finałowy odbędą sie o godzinie 18.30 oraz 20.00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do SLLK

06-05-2009 10:24 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż ruszyły zapisy do Śląskiej Letniej Ligi Koszykówki edycja 2009. Wszelkie szczegóły można znleźć na stronie interentowej pod adresem http://www.sllk.kurian.pl/.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Półfinały I ligi RALK

28-04-2009 10:20 | MaCzO1948

logo

Poniżej przedstawiamy harmonogram rozgrywania półfinałów I ligi Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pragniemy również poinformować, iż drużyna Red Devils Ruda Śląska zwyciężyła w obu spotkaniach barażowych z zespołem Zryw Siemianowice i tym samym zachowała prawo do gry w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Decydujące spotkanie

22-04-2009 13:08 | MaCzO1948

logo

Informujemy, iż trzecie rozstrzygające spotkanie pierwszej rundy play-off pomiędzy drużynami Bobasy Bytom - Fu Fu Fighters Ruda Śląska zostanie rozegrane w dniu 26.04.2009 (niedziela) o godzinie 9:00.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)