Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Potwierdzanie udziału

10-09-2007 14:01 | Berdyk

logo

Przypominamy drużynom, iż w dniu dzisiejszym tj. 10. września 2007 mija termin potwierdzania udziału w rozgrywkach. Drużyny, które do chwili obecnej nie przesłały Karty Zespołu proszone są o jak najszybsze dokonanie tego wymogu regulaminowego.
Komentarzy: 0 | Więcej »

WAŻNE INFORMACJE

05-09-2007 17:44 | Berdyk

logo

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie rozgrywkami RALK oraz dużą liczbę zgłoszeń, przekraczającą liczbę miejsc przewidzianych w rozgrywkach obu lig, prosimy kierowników drużyn o jak najszybsze potwierdzanie udziału drużyn w rozgrywkach RALK 2007/2008.Potwierdzenie udziału, należy przesłać droga mailowa na adres zgloszenia@ralk.one.pl wraz z uzupełniona danymi zawodników KARTĄ ZESPOŁU.
Komentarzy: 8 | Więcej »

RALK 2007/2008

06-08-2007 16:53 | Berdyk

logo

Z dniem 6. sierpnia ruszyły zapisy do RALK 2007/2008. Zgłoszenia prosimy kierować na adres zgloszenia@ralk.one.pl. Szczegółowe informacje dotyczące między innymi organizacji i sposobu prowadzenia rozgrywek terminów rozpoczęcia rozgrywek oraz wysokości wpisowego znaleźć można w komunikatach przedsezonowych (01/07/08, 02/07/08, 03/07/08), zamieszczonych w dziale komunikaty. Chętnych serdecznie zapraszamy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Bobasy drugie, FuFu Fighters czwarte

10-06-2007 19:39 | Berdyk

Bobasy drugie, FuFu Fighters czwarte

Reprezentujący RALK Ruda Śląska zespół Bobasy wywalczył II miejsce w odbywających się w Bytomiu IX Mistrzostwach Śląska w Koszykówce Amatorów.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mistrzostwa Śląska w Koszykówce Amatorów

09-06-2007 19:27 | Berdyk

logo

W odbywających się w Bytomiu Mistrzostwach Śląska w Koszykówce Amatorów, drużyny reprezentujące RALK Ruda Śląska, w niedzielę 10. czerwca 2007 zagrają o medale !!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy Mistrza !!!

27-05-2007 21:35 | Andrzej

Znamy Mistrza !!!

Mistrzem Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki sezonu 2006/2007 została drużyna Uni-Tek Katowice, pokonując w dzisiejszym spotkaniu obrońców tytułu Kociki Stalbet Ruda Śląska 67:56.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Dziś decydująca rozgrywka.

27-05-2007 10:22 | Andrzej

Dziś decydująca rozgrywka.

Potrzebny jest trzeci mecz by wyłonić Mistrza Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.Trzecie miejsce w ostatniej sekundzie meczu wywalczyła drużyna WSHE Bytom.     
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pierwsza odsłona finału za nami.

21-05-2007 8:56 | Andrzej

Pierwsza odsłona finału za nami.

W minioną niedzielą odbyły się pierwsze mecze o miejsca 3-7 jak również o Mistrzostwo RALK 2006/2007.W meczu o 7 miejsce Red Devils pokonali drużynę Atomic 69:56 i sosnowiczanie mają 13 pkt do odrobienia w meczu rewanżowym.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapraszamy na Finały 2006/2007

14-05-2007 20:55 | Berdyk

logo

Kibiców oraz zawodników, a także sympatyków RALK Ruda Śląska zapraszamy na Finały Ligi, której pierwsze mecze odbęda się w najbliższą niedzielę 20. maja 2007 już o godzinie 13:00.Szczegóły termianrza w zakładce terminarzZapraszamy serdecznie
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kociki jak wino.

23-04-2007 12:27 | Andrzej

Kociki jak wino.

Znamy pierwszego finalistę Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2006/2007. Wygrywając dwukrotnie z drużyną WSHE Bytom są nimi zawodnicy Kocików Stalbet Ruda Śląska. Na drugiego finalistę przyjdzie nam poczekać aż do 13. maja, ponieważ kolejka z z 29. kwietnia zostaje odwołana z powodu zajętej hali na Dzień Hutnika.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)