Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zawieszeni zawodnicy.

16-10-2017 8:01 | MaCzO1948

logo

W dalszej części aktualności lista zawieszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 3. kolejki

03-10-2017 8:04 | MaCzO1948

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka II i III, Za długie, nie czytać.

02-10-2017 23:33 | Benek

Okiem Statysty(ka) Kolejka II i III, Za długie, nie czytać.

Za nami trzy kolejki nowego sezonu, więc w ramach rekompensaty za brak „Oka” w ubiegłym tygodniu, postaram się jakoś podsumować to co dotychczas zobaczyłem na parkiecie w wykonaniu każdej z drużyn.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

26-09-2017 9:21 | MaCzO1948

logo

Podsumowanie 2. kolejki.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, czyli 4 bieg Monstars, Magda i słodko-gorzkie debiuty.

18-09-2017 17:50 | Benek

Okiem Statysty(ka) Kolejka I, czyli 4 bieg Monstars, Magda i słodko-gorzkie debiuty.

Po poprzednim sezonie miałem dosyć i naprawdę wydawało mi się, że ciężko będzie wrócić po wakacjach do tego co wypełniało mi weekendy przez ostatnie 13 lat. Na pokładzie RALK utrzymały mnie dwie rzeczy..
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

18-09-2017 9:34 | Karolina

logo

 Podsumowanie 1.kolejki
Komentarzy: 1 | Więcej »

Ważna informacja organizacyjna!

15-09-2017 17:47 | Arek

logo

Chwilowa zmiana kontaktu email...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Problemy Best Poland...

15-09-2017 17:44 | Arek

logo

Koniec przygody z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wpisowe- sezon 2017/2018

07-09-2017 12:11 | Karolina

logo

Oto drużyny, które do tej pory zapłaciły opłatę "wpisową" za udział w H.L.P.P. "Old Boys" w sezonie 2017/2018
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie zebrania organizacyjnego!

07-09-2017 7:33 | Karolina

logo

 Podsumowanie zebrania organizacyjnego sezonu 2017/2018 z dnia 05.09.2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)