Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017

16-05-2017 9:48 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz mistrzem!

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Irex Gaz mistrzem!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec sezonu 2016/2017

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Zakończył się sezon 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 15. kolejki

15-05-2017 7:54 | Karolina

logo

 Podsumowanie 15. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 25. kolejki

15-05-2017 7:50 | Karolina

logo

 Podsumowanie 25. kolejki 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zygzak wicemistrzem!

12-05-2017 10:47 | Karolina

logo

 Zygzak Ruda Slaska wicemistrzem...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

10-05-2017 13:16 | Arek

Silesian Football Night!

Zapisz swoją drużynę do kolejnej edycji turnieju...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenie zawodnika

09-05-2017 13:32 | Arek

logo

Niesportowe zachowanie ukarane...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Wyszarpane zwycięstwo, pokaz zespołowej obrony i łyżka dziegciu.

08-05-2017 15:20 | Benek

Okiem Statysty(ka) Wyszarpane zwycięstwo, pokaz zespołowej obrony i łyżka dziegciu.

Zapraszam na przegląd tego co się działo w miniony weekend w hali rudzkiego MOSiR-u. Ponownie w podwójnej formie, czyli nie tylko pisemnej, ale i na skróty niedzielnych meczów, które przygotował Tomek Chrząstek.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)