Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie organizacyjne!

29-08-2017 10:44 |

logo

 Spotkanie organizacyjne!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje organizacyjne, zebranie.

22-08-2017 8:21 | MaCzO1948

logo

Wszystkie drużyny, zarówno w I jak i II lidze potwierdziły swój udział w nadchodzących rozgrywkach RALK wysyłając karty zespołów. Zebranie organizacyjne, na którym obecność przedstawiciela każdego zespołu jest obowiązkowo odbędzie się 6 września o godzinie 18.00 w holu hali sportowej MOSiR przy ul. Hallera 16b (tam gdzie rozgrywane są mecze RALK).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny

21-08-2017 8:25 |

logo

 Poniżej przedstawiamy zgłoszone drużyny na dzień 21.08.2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia.

17-08-2017 8:05 | MaCzO1948

logo

Mamy to ! Zgłoszenia do nowego sezonu wysłały następujące drużyny...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2017/2018!

07-08-2017 19:05 | Kursor

logo

 Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2017/2018. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 15 września!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rusza sezon 2017/2018

03-08-2017 10:19 |

logo

 Rusza sezon 2017/2018
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2017/2018

03-07-2017 12:01 | MaCzO1948

logo

W dalszej części aktualności zamieszczamy komunikat organizacyjny dotyczący zgłoszeń do nowego seoznu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

27-06-2017 10:30 |

Mecz Gwiazd!

Najlepsi zawodnicy Ligi Rudzkich Orlików zagrają w wyjątkowym wydarzeniu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Odwołanie od decyzji o walkowerach - ZZ Kadra wraca do gry

22-06-2017 13:41 |

logo

Odwołanie drużyny ZZ Kadra Bielszowice rozpatrzone pozytywnie.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Różowe Pantery wykluczone!

14-06-2017 14:28 |

logo

Braki kadrowe przyczyną wykluczenia z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 1
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:1FC KELERISwięcej»
(14-03-2021 17:45)
MakroGeo1:6FC Kaufhauswięcej»
(14-03-2021 16:30)
CallistoShop.pl4:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-03-2021 15:15)
Wojak Godula1:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-03-2021 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wataha Zabrzewięcej»
(14-03-2021 12:45)
AWIR3:3B-ce Teamwięcej»
(14-03-2021 11:30)
Lambda - Zygzak5:3Ekspertwięcej»
(14-03-2021 10:15)
2 Liga:
Bar Karolinka9:1El Quattrowięcej»
(13-03-2021 16:30)
CHzP0:10RST Teamwięcej»
(13-03-2021 15:15)
HHT0:5THE LUTAwięcej»
(13-03-2021 14:00)
Los Blancos4:5JOGA BONITOwięcej»
(13-03-2021 12:45)
WSNT3:1Gwarecka Squadwięcej»
(13-03-2021 11:30)
No Name1:1LOS ORLIKOSwięcej»
(13-03-2021 10:15)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)