Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Przełożona 15. kolejka

28-02-2017 8:47 | Karolina

logo

Kolejka 15., która miała być rozgrywana 10.03 została przełożona na 28.04
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 13. kolejki

27-02-2017 7:49 | Karolina

logo

Podsumowanie 13. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz!

22-02-2017 12:54 | Arek

Terminarz!

Sprawdź kiedy rozpoczynamy Ligę Rudzkich Orlików!
Komentarzy: 1 | Więcej »

Po Meczu Gwiazd RALK.

21-02-2017 12:24 | Kuchcik Jr

Po Meczu Gwiazd RALK.

Z lekkim opóźnieniem ale przedstawiamy krótką relację oraz fotorelację z Meczu Gwiazd RALK 2017, który odbył się 12 lutego w hali rudzkiego MOSiRu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2017!

21-02-2017 7:52 | Arek

logo

Prezentujemy drużyny zakwalifikowane do I i II ligi LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 12. kolejki

20-02-2017 8:17 | Karolina

logo

Podsumowanie 12. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w kolejce 12

13-02-2017 9:21 | Karolina

logo

Mecz pomiędzy drużynami Rolnik Mikołów i U.P.G., który miał być rozegrany o godzinie 17:30 został przełożony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 11. kolejki

13-02-2017 7:32 | Karolina

logo

 Podsumowanie 11. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd RALK - znamy składy.

07-02-2017 9:51 | Kuchcik Jr

Mecz Gwiazd RALK - znamy składy.

Z przyjemnością przedstawiamy składy na zbliżający się dużymi krokami Mecz Gwiazd RALK 2017...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie przedsezonowe!

06-02-2017 12:58 | Arek

logo

Zapraszamy przedstawicieli drużyn na zebranie organizacyjne dotyczące sezonu 2017 Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Wściekłe Psy20:0Gwiezdno Flotawięcej»
(12-01-2020 17:30)
Green Peas70:59Dobermanywięcej»
(12-01-2020 16:00)
Budsar65:76Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Atomic60:91Drim Timwięcej»
(12-01-2020 13:00)
Demons78:36Jaworznowięcej»
(12-01-2020 11:40)