Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Terminarz!

22-02-2017 12:54 | Arek

Terminarz!

Sprawdź kiedy rozpoczynamy Ligę Rudzkich Orlików!
Komentarzy: 1 | Więcej »

Po Meczu Gwiazd RALK.

21-02-2017 12:24 | MaCzO1948

Po Meczu Gwiazd RALK.

Z lekkim opóźnieniem ale przedstawiamy krótką relację oraz fotorelację z Meczu Gwiazd RALK 2017, który odbył się 12 lutego w hali rudzkiego MOSiRu.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2017!

21-02-2017 7:52 | Arek

logo

Prezentujemy drużyny zakwalifikowane do I i II ligi LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 12. kolejki

20-02-2017 8:17 | Karolina

logo

Podsumowanie 12. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana w kolejce 12

13-02-2017 9:21 | Karolina

logo

Mecz pomiędzy drużynami Rolnik Mikołów i U.P.G., który miał być rozegrany o godzinie 17:30 został przełożony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 11. kolejki

13-02-2017 7:32 | Karolina

logo

 Podsumowanie 11. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd RALK - znamy składy.

07-02-2017 9:51 | MaCzO1948

Mecz Gwiazd RALK - znamy składy.

Z przyjemnością przedstawiamy składy na zbliżający się dużymi krokami Mecz Gwiazd RALK 2017...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie przedsezonowe!

06-02-2017 12:58 | Arek

logo

Zapraszamy przedstawicieli drużyn na zebranie organizacyjne dotyczące sezonu 2017 Ligi Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 1 | Więcej »

Podsumowanie 10. kolejki

06-02-2017 7:38 | Karolina

logo

Podsumowanie 10. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki głosowania.

02-02-2017 15:23 | MaCzO1948

Wyniki głosowania.

Znamy już wyniki głosowania a co za tym idzie pierwsze piątki Meczu Gwiazd RALK 2017:  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)