Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Harmonogram na 14,15 maja.

10-05-2016 11:27 | Kuchcik Jr

logo

14 Maja - Sobota: godz. 14.00 10 Kg Mniej - Sport Rebel - trzeci decydujący o awansie do wielkie finału mecz 15 Maja - Niedziela: godz. 15.30 - pierwszy mecz dwumeczu o III miejsce w I lidze godz. 17.00 - pierwszy mecz finału w I lidze (rywalizacja do 2 zwycięstw) ZAPRASZAMY !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

09-05-2016 18:19 | Benek

Okiem Statysty(ka) Longmani w elicie, Drim Tim w finale!

Maj miesiącem kolejnych rozstrzygnięć! Zapraszam na przegląd tego co działo się w miniony weekend!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Baraże (staty).

07-05-2016 15:47 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy swoich drużyn- sezon 2015/2016

06-05-2016 11:26 | Karolina

logo

Oto najlepsi strzelcy poszczegółnych drużyn w 1. i 2. lidze HLPP Old Boys w sezonie 2015/2016
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wręczenie statuetek - zakończenie sezonu!

02-05-2016 11:16 | Karolina

logo

Wręczenie statuatek - zakończenie sezonu!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi z najlepszych w sezonie 2015/2016

02-05-2016 11:01 | Karolina

logo

Wybrano wyróżniających się piłkarzy Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys" w sezonie 2015/2016  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Znamy mistrzów w sezonie 2015/2016

02-05-2016 7:43 | Karolina

logo

Znamy mistrzów w sezonie 2015/2016 w H.L.P.P. "Old Boys"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 25. kolejki

02-05-2016 7:40 | Karolina

logo

W ostatniej, 25. kolejce w 5 meczach strzelono 32 bramki. Sędziowie pokazali jedną żółtą kartkę.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy.

28-04-2016 17:19 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy rozkład jazdy RALK na weekend 7/8 maja.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

II Półfinały przeniesione

27-04-2016 1:29 | Kursor

logo

 Informujemy, że zaplanowane na 28 kwietnia drugie spotkania półfinałowe zostają przeniesione na czwartek 5 maja.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Dazynt29:87Zrywwięcej»
(25-01-2020 13:00)
Energiczni53:64Piaśnikiwięcej»
(25-01-2020 11:40)
Wataha82:51Killa Beeswięcej»
(25-01-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka42:85ZGPwięcej»
(25-01-2020 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)