Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Drobne zmiany w terminarzu.

06-09-2016 11:35 | MaCzO1948

logo

Informujemy, że nastąpiły drobne zmiany w terminarzu w II kolejce dla II ligi. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami w zakładce terminarz.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna!

02-09-2016 9:32 |

logo

Zmiana adresu email do kontaktu...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyny I i II ligi w sezonie 2016/2017

01-09-2016 10:15 |

logo

Oto drużyny, które wezmą udział w H.L.P.P. Old Boys w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne!

30-08-2016 8:48 |

logo

Zebranie organizacyjne już w najbliższy wtorek!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacje organizacyjne, zebranie.

22-08-2016 12:16 | MaCzO1948

logo

Wszystkie drużyny zarówno w I jak i II lidze potwierdziły swój udział w nadchodzących rozgrywkach RALK wysyłając karty zespołów.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszone drużyny do sezonu 2016/2017 - aktualizowany

16-08-2016 9:24 | MaCzO1948

logo

Zgłoszenia do nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki prezentują się następująco...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2016/2017!

11-08-2016 17:53 | Kursor

logo

 Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2016/2017. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 15 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecz Gwiazd!

18-07-2016 9:26 |

Mecz Gwiazd!

Południe górą...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Sezon 2016/2017

18-07-2016 8:56 |

logo

Rusza sezon 2016/2017 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek "Old Boys"
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

14-07-2016 9:48 |

Oficjalne składy na Mecz Gwiazd!

Prezentujemy kto zagra w tym roku w Meczu Gwizd Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 1
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:1FC KELERISwięcej»
(14-03-2021 17:45)
MakroGeo1:6FC Kaufhauswięcej»
(14-03-2021 16:30)
CallistoShop.pl4:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-03-2021 15:15)
Wojak Godula1:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-03-2021 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wataha Zabrzewięcej»
(14-03-2021 12:45)
AWIR3:3B-ce Teamwięcej»
(14-03-2021 11:30)
Lambda - Zygzak5:3Ekspertwięcej»
(14-03-2021 10:15)
2 Liga:
Bar Karolinka9:1El Quattrowięcej»
(13-03-2021 16:30)
CHzP0:10RST Teamwięcej»
(13-03-2021 15:15)
HHT0:5THE LUTAwięcej»
(13-03-2021 14:00)
Los Blancos4:5JOGA BONITOwięcej»
(13-03-2021 12:45)
WSNT3:1Gwarecka Squadwięcej»
(13-03-2021 11:30)
No Name1:1LOS ORLIKOSwięcej»
(13-03-2021 10:15)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)