Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Terminarz I RUNDY sezonu 2013/2014

23-09-2013 13:02 | Kursor

logo

 Poniżej do pobrania terminarz I Rundy.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zryw uzupełni stawkę drugoligowców!

21-09-2013 15:58 | Benek

logo

Zryw okazał się najlepszą drużyną dodatkowego turnieju, ogrywając wszystkich trzech rywali.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej kwalifikacyjny: znamy czterech drugoligowców.

14-09-2013 23:49 | Benek

logo

Płomień, Jaworzno Squad, Sportowe Tychy oraz Kociki zagrają w RALK w sezonie 2013/2014!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Turniej kwalifikacyjny - wyniki

14-09-2013 10:08 | MaCzO1948

logo

W dalszej części wiadomości prezentujemy wyniki z pierwszego dnia turnieju kwalifikacyjnego.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz

12-09-2013 12:30 | Andrzej

logo

Informujemy, że na stronie znajduje się juz terminarz na pierwszych kilka kolejek. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

11-09-2013 10:00 | Arek

logo

Ruszyły zapisy do SFN 2013.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ryndorf mistrzem województwa!

10-09-2013 13:44 | Arek

Ryndorf mistrzem województwa!

Ryndorf wygrywa etap wojewódzki Projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)