Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zebranie organizacyjne

28-08-2013 10:34 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy że zebranie organizacyjne dotyczącego nowego sezonu Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys odbędzie się 6 września (piątek) o godz. 17.30 w dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rudzie Śląskiej  przy ulicy Hallera 14a. Przypominamy również o konieczności wpłacenia pierwszej raty (bądź całości) wpisowego na nowy sezon. Szczegóły w dalszej części aktualności...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mali WIELCY piłkarze!

23-08-2013 11:55 | Arek

logo

Pomóż najmłodszym w budowie boiska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

K2 za burtą...

19-08-2013 13:13 | Arek

logo

Trzeci walkower dla drużyny K2
Komentarzy: 0 | Więcej »

Z ostatniej chwili...

12-08-2013 10:24 | Arek

logo

Projekt Orlik Polska!!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2013/2014

06-08-2013 13:50 | Kursor

logo

 Rozpoczynamy zapisy na sezon 2013/2014.  Na zgłoszenia czekamy do 6 września.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszyły zapisy do sezonu 2013/2014

29-07-2013 16:02 | Andrzej

logo

 Prosimy zapoznać się z komunikatem
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2013/2014

26-07-2013 9:14 | Andrzej

logo

Ruszyły zgłoszenia do sezonu 2013/2014 Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja dla kapitanów!

24-07-2013 13:24 | Arek

logo

Od 25.07 - 08.08 wszystkie sprawy związane z LRO prosze kierować pod nr tel. 342-33-50.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Transfery w LRO!

16-07-2013 10:07 | Arek

logo

Otwieramy okienko transferowe!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Nowości i nowinki...

27-06-2013 8:05 | Arek

logo

Zmiany w regulaminie dotyczące składów...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 13
2. Liga:
Dazynt29:87Zrywwięcej»
(25-01-2020 13:00)
Energiczni53:64Piaśnikiwięcej»
(25-01-2020 11:40)
Wataha82:51Killa Beeswięcej»
(25-01-2020 10:20)
Gwiazdy Podwórka42:85ZGPwięcej»
(25-01-2020 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 14
Liga:
K.S. Volley Katowice0:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(23-01-2020 21:00)
SGON Volleyball Team0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(23-01-2020 20:00)
Jan Olbracht Volleybeer Team2:0Chłopaki nie płacząwięcej»
(23-01-2020 19:00)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)