Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.

02-11-2018 8:54 | Lukasz

Mecze barażowe rozgrywek Ligi Rudzkich Orlików.


Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 2. kolejki

24-10-2018 20:12 | MaCzO1948

logo

Podczas 2. kolejki strzelono 60 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 1. kolejki

24-10-2018 19:42 | MaCzO1948

logo

Podczas 1. kolejki strzelono 66 bramek...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

11-10-2018 12:57 | Lukasz

Zakończenie Ligi Rudzkich Orlików!

 Zapraszamy na uroczyste podsumowanie kolejnego sezonu Ligi Rudzkich Orlików...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Niespodzianki już w drugiej kolejce!

08-10-2018 13:26 | Kursor

logo

Druga kolejka Grupy A dostarczyła wszystkim więcej emocji, niż się można było spodziewać, gdyż byliśmy świadkami dwóch tie-breaków.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz I kolejki.

02-10-2018 14:41 | MaCzO1948

logo

W zakładce terminarz dostępny jest harmonogram rozgrywania pierwszej kolejki HLPP Old Boys...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki drugich meczów barażowych.

02-10-2018 7:54 | MaCzO1948

logo

W dalszej części aktualności przedstawiamy wyniki drugich meczów dwumeczów barażowych.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wystartowała siatkarska karuzela!

30-09-2018 20:29 | Kursor

logo

Na starcie sezonu 2018/2019 stanęło 12 zespołów, które będą rywalizować w dwóch grupach. Zapowiada się bardzo długi i emocjonujący sezon.  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)