Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zmiany w terminarzu!

11-06-2013 14:40 |

logo

Gramy 15 i 16 czerwca!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rudzki Nocny Streetball 2013

11-06-2013 11:17 | Andrzej

logo

Zapraszamy bardzo serdecznie do udziału w Rudzkim Nocnym Streetball'u.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na najbliższy weekend

10-06-2013 12:57 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy terminarz na najbliższy weekend rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Dwie drużyny w Orlik Polska?!

04-06-2013 9:10 |

logo

Pojawiła się możliwość dopisania jeszcze jednej drużyny do projektu Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:29 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:27 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:26 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Pomagamy Kacperkowi

29-05-2013 9:08 | Andrzej

logo

Poniżej zamieszczamy film o Kacperku, małym mieszkańcu Rudy Śląskiej, który potrzebuje naszej pomocy.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminy następnych spotkań

29-05-2013 8:47 | Andrzej

logo

Poniżej przedstawiamy terminarz najbliższych spotkań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki
Komentarzy: 0 | Więcej »

LRO oficjalnie w projekcie Orlik Polska!

28-05-2013 12:02 |

logo

Najlepsza drużyna Ligi Rudzkich Orlików będzie reprezentować nasze miasto w projekcie Orlik Polska!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 1
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:1FC KELERISwięcej»
(14-03-2021 17:45)
MakroGeo1:6FC Kaufhauswięcej»
(14-03-2021 16:30)
CallistoShop.pl4:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-03-2021 15:15)
Wojak Godula1:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-03-2021 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wataha Zabrzewięcej»
(14-03-2021 12:45)
AWIR3:3B-ce Teamwięcej»
(14-03-2021 11:30)
Lambda - Zygzak5:3Ekspertwięcej»
(14-03-2021 10:15)
2 Liga:
Bar Karolinka9:1El Quattrowięcej»
(13-03-2021 16:30)
CHzP0:10RST Teamwięcej»
(13-03-2021 15:15)
HHT0:5THE LUTAwięcej»
(13-03-2021 14:00)
Los Blancos4:5JOGA BONITOwięcej»
(13-03-2021 12:45)
WSNT3:1Gwarecka Squadwięcej»
(13-03-2021 11:30)
No Name1:1LOS ORLIKOSwięcej»
(13-03-2021 10:15)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)