Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Turniej Kwalifikacyjny.

27-08-2018 13:15 | MaCzO1948

logo

Turniej Kwalifikacyjny odbędzie się 9 września 2018 w hali MOSiR Ruda Śląska przy uli. Hallera 16b. W turnieju zagrają HICA Ruda Śląska, Energiczni, Sosnowiec Supersonics...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zebranie organizacyjne. Wpisowe.

21-08-2018 9:11 | MaCzO1948

logo

Zebranie organizacyjne, na którym obecność przedstawiciela każdego zespołu jest obowiązkowa odbędzie się 3 września o godzinie 18.00 w holu hali sportowej MOSiR przy ul. Hallera 16b (tam gdzie rozgrywane są mecze RALK).
Komentarzy: 0 | Więcej »

Poprawiony Terminarz II rundy LRO

16-08-2018 10:09 | Lukasz

Poprawiony Terminarz II rundy LRO


Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz II rundy LRO

14-08-2018 11:07 | Lukasz

Terminarz II rundy LRO

  Informujemy, że na stronie pojawił się terminarz do drugiej rundy LRO w sezonie 2018.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019

01-08-2018 8:12 | Arek

logo

 Zgłoszenia do nowego sezonu 2018/2019
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ważna informacja!

31-07-2018 14:45 | Arek

logo

Zmiana adresu mailowego...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2018/2019

30-07-2018 14:43 | MaCzO1948

logo

Poniżeji komunikat organizacyjny dotyczący nowego sezonu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.  Znajdziecie w nim, m.in. informację na temat zgłoszeń i systemu rozgrywek.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy do RALS

30-07-2018 0:06 | Kursor

Zapisy do RALS

 Informujemy, że rozpoczęły się zapisy do Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezon 2018/19. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zapisy na sezon 2018/2019!

29-07-2018 23:32 | Kursor

logo

Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2018/2019. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 2 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery!

26-07-2018 15:07 | Arek

logo

 FC Viking ukarany za udział zrzeszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)