Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zapisy na sezon 2018/2019!

29-07-2018 23:32 | Kursor

logo

Ruszają zapisy do rozgrywek Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki na sezon 2018/2019. Na zgłoszenia drużyn czekamy do 2 września!
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Walkowery!

26-07-2018 15:07 | Arek

logo

 FC Viking ukarany za udział zrzeszonych zawodników.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia ! Zmiana adresu e-mail.

24-07-2018 14:47 | Kuchcik Jr

logo

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do sezonu 2018/2019 na adres: kuchcik04@gmail.com Do tej pory dotarły do nas następujące zgłoszenia (news aktualizowany na bieżąco) !
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wykluczenia...

28-06-2018 10:00 | Arek

logo

 Matik i Truskawka Na Torcie kończą przygodę z LRO...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kadra Bobrek Bytom mistrzem RALS!

25-05-2018 15:19 | Kursor

logo

 Za nami ostateczne rozstrzygnięcia w RALS. Nowym mistrzem została drużyna Kadra Bobrek Bytom. Drugie miejsce zajęły RIKI-TIKI DZIKI, a ligowe podium uzupełnił RISER Volley Team Jaworzno.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

21-05-2018 8:58 | Arek

Silesian Football Night!

 AWIR wraca do domu z pucharem...
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i staty drugich meczów barażowych.

20-05-2018 15:31 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Wyniki i staty pierwszych meczów barażowych.

19-05-2018 16:52 | Benek

logo


Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed nami finał!

18-05-2018 1:10 | Kursor

logo

W czwartek 17 maja wyłonieni zostali finaliści Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. O tytuł mistrzowski powalczy Kadra Bobrek Bytom i RIKI-TIKI DZIKI.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zakończenie sezonu.

16-05-2018 14:37 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, że zakończenie sezonu 2017/2018, a co za tym idzie wręczenie pucharów, medali i statuetek odbędzie się 25 maja o godzinie 18.00 w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Uzupełnienie 10, 11, 12 i 13 k
Liga:
Kadra Bobrek Bytom2:0SGON Volleyball Teamwięcej»
(16-01-2020 22:00)
Chłopaki nie płaczą0:2Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(16-01-2020 21:00)
K.S. Volley Katowice0:2Jan Olbracht Volleybeer Teamwięcej»
(16-01-2020 20:00)
KS Triumf Nakło Śląskie0:2RISER Volley Team Jaworznowięcej»
(16-01-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Wściekłe Psy20:0Gwiezdno Flotawięcej»
(12-01-2020 17:30)
Green Peas70:59Dobermanywięcej»
(12-01-2020 16:00)
Budsar65:76Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Atomic60:91Drim Timwięcej»
(12-01-2020 13:00)
Demons78:36Jaworznowięcej»
(12-01-2020 11:40)