Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Ostatnie dni zgłaszania drużyn

20-08-2012 9:47 | Andrzej

logo

Przypominamy, że 22 sierpnia mija termin przyjmowania zgłoszeń nowych drużyn
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zmiana terminów spotkań

20-08-2012 8:28 | Andrzej

logo

Informujemy, że na wniosek drużyn zmianie uległy terminy spotkań w dniu 02.09.2012r.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Komunikat Organizacyjny 2012/2013

07-08-2012 10:41 | MaCzO1948

logo

W załączniku do pobrania komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013. Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z jego treścią.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

Projekt Orlik Polska - baraże!

01-08-2012 8:32 | Arek

logo

Baraże w związku z projektem "Orlik Polska"
Komentarzy: 0 | Więcej »

Zgłoszenia do sezonu 2012/2013

27-07-2012 10:49 | MaCzO1948

logo

W pliku poniżej (ściągnij plik) przedstawiamy komunikat organizacyjny na sezon 2012/2013 Halowej Ligi Piłkarskich Piątek Old Boys.
Ściągnij Ściągnij plik
Komentarzy: 0 | Więcej »

ZZRG Bielszowice - Anteo - decyzja o walkowerze

24-07-2012 9:14 | Arek

logo

ZZRG Bielszowice - Anteo - walkower (3:0)
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja organizacyjna

19-07-2012 10:21 | Andrzej

logo

Od dnia dzisiejszego obowiązuje stały terminarz, który dostępny jest w zakładce u góry strony.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kolejka 21 i 22.07.2012r.

16-07-2012 15:32 | Andrzej

logo

Poniżej prezentujemy zestaw par na najbliższy weekend
Komentarzy: 0 | Więcej »

Informacja!

11-07-2012 11:52 | Arek

logo

Informacja! Z powodów technicznych drużyny FC Stolarnia oraz FC Bez Szans zrezygnowały z dalszego udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz na 14.07 oraz 15.07

04-07-2012 12:27 | Arek

logo

Poniżej terminarz na kolejne kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)