Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Zakończenie sezonu.

16-05-2018 14:37 | Kuchcik Jr

logo

Informujemy, że zakończenie sezonu 2017/2018, a co za tym idzie wręczenie pucharów, medali i statuetek odbędzie się 25 maja o godzinie 18.00 w hali MOSiR w Rudzie Śląskiej przy ul. Kłodnickiej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Silesian Football Night!

16-05-2018 10:43 | Arek

logo

 Znamy podział grup i harmonogram imprezy!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Mecze barażowe.

15-05-2018 7:50 | Kuchcik Jr

logo

Terminarz dwumeczów barażowych prezentuje się następująco:  
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie I Ligi RALK

15-05-2018 7:44 | Kuchcik Jr

logo

Krótkie podsumowanie sezonu 2017/2018 w I lidze RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Czas na półfinały!

13-05-2018 17:57 | Kursor

logo

 W czwartek 10 maja zakończyła się faza zasadnicza Rudzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. W walce o mistrzostwo pozostały cztery drużyny, które zmierzą się z sobą w półfinale, a następnie w finale.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Kreofutbol na SFN!

11-05-2018 14:49 | Arek

Kreofutbol na SFN!

 Piłkarskie zmagania na wyjątkowym turnieju uwieczni firma Kreofutbol!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty video

25-04-2018 7:58 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy na skróty video z meczów półfinałowych w II lidze oraz pierwszego meczu o 3 miejsce i meczu finałowego w I lidze.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Skróty viedo - półfinały I ligi

18-04-2018 13:09 | Kuchcik Jr

logo

Zapraszamy na skróty video meczów półfinałowych w I lidze RALK. Przypominamy drużyna Drim Tim, już zapewniła sobie miejsce w finałach, natomiast w parze Rybnik Team - Demony jest remis 1:1.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Rozkład jazdy RALK

17-04-2018 9:00 | Kuchcik Jr

logo

Prezentujemy, rozkład jazdy RALK.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz w finale !

16-04-2018 8:14 | Karolina

Irex Gaz w finale !

 Irex Gaz w finale Śląskiej Ligi Mistrzów
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Dazynt50:46Gwiazdy Podwórkawięcej»
(16-02-2020 10:20)
Killa Bees58:66Olimpiawięcej»
(16-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
Gwiezdno Flota97:59Jaworznowięcej»
(16-02-2020 19:00)
Wściekłe Psy62:114Green Peaswięcej»
(16-02-2020 17:30)
Rybnik Team69:79Dobermanywięcej»
(16-02-2020 16:00)
Atomic48:90Demonswięcej»
(16-02-2020 14:30)
Romus60:97Budsarwięcej»
(16-02-2020 13:00)
Drim Tim110:62Longmanwięcej»
(16-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Se Gramy57:44ZGPwięcej»
(15-02-2020 11:40)
Hica61:53Wielka Kiśćwięcej»
(15-02-2020 10:20)
Zryw62:38Piaśnikiwięcej»
(15-02-2020 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 17
Liga:
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar92:69Wściekłe Psywięcej»
(09-02-2020 19:00)
Longman57:101Gwiezdno Flotawięcej»
(09-02-2020 17:30)