Serwis rozgrywek amatorskich lig sportowych organizowanych przez MOSiR Ruda Śląska
Przejdź do serwisu:
Aktualności
Forum
Kontakt
Asy Śląska
Zawodnicy
Przemysław Breguła
Marcin Bryjak
Rafał Buczma
Tomasz Janocha
Krzysztof Łuczak
Adrian Mieszczanin
Arkadiusz Nowak
Damian Smyl
Krzysztof Soballa
Jacek Surowiec
Mateusz Świrszcz
Paweł Wymazała
Radosław Żelazny
Spotkania - Sezon 2023/24
Wybierz sezon:
Sezon 2023/24
Sezon 2022/23
Sezon 2021/22
Sezon 2020/21
Sezon 2019/20
Sezon 2018/19
Sezon 2017/18
Sezon 2016/17
Sezon 2015/16
Sezon 2014/15
Sezon 2013/14
Sezon 2012/13
Sezon 2011/12
Sezon 2010/11
Sezon 2009/10
Sezon 2008/09
Sezon 2007/08
Sezon 2006/07
Runda zasadnicza
Dobre Chłopaki
69
:
63
Asy Śląska
więcej»
(01-10-2023 14:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
97
:
48
Asy Śląska
więcej»
(07-10-2023 18:40)
Asy Śląska
38
:
64
New York Bricks
więcej»
(21-10-2023 18:40)
Olimpia Basket
71
:
50
Asy Śląska
więcej»
(28-10-2023 18:40)
Drozd Katowice
66
:
41
Asy Śląska
więcej»
(05-11-2023 11:40)
Asy Śląska
32
:
44
Płomień Żory
więcej»
(26-11-2023 11:20)
Zryw Siemianowice
53
:
41
Asy Śląska
więcej»
(09-12-2023 17:20)
Asy Śląska
35
:
76
Piaśniki Magic Balls
więcej»
(16-12-2023 17:20)
Asy Śląska
63
:
55
Wataha
więcej»
(14-01-2024 9:00)
Asy Śląska
54
:
62
Dobre Chłopaki
więcej»
(21-01-2024 9:00)
Asy Śląska
58
:
73
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy
więcej»
(28-01-2024 10:20)
New York Bricks
37
:
43
Asy Śląska
więcej»
(10-02-2024 18:40)
Asy Śląska
61
:
80
Drozd Katowice
więcej»
(25-02-2024 10:20)
Płomień Żory
52
:
50
Asy Śląska
więcej»
(03-03-2024 9:00)
Asy Śląska
61
:
62
Zryw Siemianowice
więcej»
(10-03-2024 11:40)
Piaśniki Magic Balls
52
:
48
Asy Śląska
więcej»
(16-03-2024 15:40)
Asy Śląska
39
:
77
Olimpia Basket
więcej»
(24-03-2024 11:40)
Wataha
:
Asy Śląska
więcej»
(13-04-2024 16:00)
Logowanie i rejestracja
Login:
Hasło:
Nie masz konta?
Zarejestruj się!
Pokaż:
Ostatnie wyniki
Najbliższe mecze
Tabele
Ostatnie wyniki
— Runda zasadnicza
Kolejka 17
2 Liga:
Asy Śląska
39
:
77
Olimpia
więcej»
(24-03-2024 11:40)
Drozd
69
:
66
Zryw
więcej»
(24-03-2024 10:20)
Płomień Żory
74
:
67
OKKS
więcej»
(24-03-2024 9:00)
— Runda I
Kolejka 1
Liga:
Zygzak
5
:
3
ZZ Kadra Bielszowice II
więcej»
(24-03-2024 12:00)
HHT
4
:
2
Fryncita Street
więcej»
(24-03-2024 11:00)
No Name
3
:
0
AKF Ślonsk
więcej»
(24-03-2024 10:00)
ANTEO
4
:
1
Swojskie Konfitury
więcej»
(24-03-2024 9:00)
— Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota
99
:
69
Monstars
więcej»
(23-03-2024 13:00)
Para 2-7:
Rybnik Team
74
:
70
Atomic
więcej»
(23-03-2024 10:20)
Para 4-5:
Hica
65
:
88
Budsar
więcej»
(23-03-2024 11:40)
— Runda zasadnicza
Kolejka 17
2 Liga:
Dobre Chłopaki
90
:
60
Wataha
więcej»
(23-03-2024 15:40)
New York Bricks
50
:
69
PMB
więcej»
(23-03-2024 14:20)
— Runda I
Kolejka 1
Liga:
AWIR
8
:
1
Silesia Bulls
więcej»
(23-03-2024 12:00)
B-ce Team
4
:
3
RST Team
więcej»
(23-03-2024 11:00)
MK ENVIRO
12
:
1
RED BULL
więcej»
(23-03-2024 10:00)
KostKev
1
:
3
SPACE STARS
więcej»
(23-03-2024 9:00)
Najbliższe mecze
— Runda I
Kolejka 2
Liga:
Fryncita Street
-
:
-
MK ENVIRO
więcej»
(06-04-2024 9:00)
SPACE STARS
-
:
-
RST Team
więcej»
(06-04-2024 10:00)
Silesia Bulls
-
:
-
No Name
więcej»
(06-04-2024 11:00)
AKF Ślonsk
-
:
-
ANTEO
więcej»
(06-04-2024 12:00)
ZZ Kadra Bielszowice II
-
:
-
B-ce Team
więcej»
(07-04-2024 9:00)
Swojskie Konfitury
-
:
-
Zygzak
więcej»
(07-04-2024 10:00)
RED BULL
-
:
-
AWIR
więcej»
(07-04-2024 11:00)
KostKev
-
:
-
HHT
więcej»
(07-04-2024 12:00)
Kolejka 3
Zygzak
-
:
-
AKF Ślonsk
więcej»
(13-04-2024 9:00)
AWIR
-
:
-
Fryncita Street
więcej»
(13-04-2024 10:00)
No Name
-
:
-
RED BULL
więcej»
(13-04-2024 11:00)
HHT
-
:
-
SPACE STARS
więcej»
(13-04-2024 12:00)
— Runda zasadnicza
Kolejka 18
2 Liga:
Zryw
-
:
-
Płomień Żory
więcej»
(13-04-2024 9:00)
OKKS
-
:
-
Dobre Chłopaki
więcej»
(13-04-2024 10:20)
PMB
-
:
-
Drozd
więcej»
(13-04-2024 11:40)
Wataha
-
:
-
Asy Śląska
więcej»
(13-04-2024 16:00)
Tabele
— Liga
Poz
Team
M
P
1.
MK ENVIRO
1
3
2.
AWIR
1
3
3.
ANTEO
1
3
4.
SPACE STARS
1
3
5.
HHT
1
3
6.
Zygzak
1
3
7.
B-ce Team
1
3
8.
No Name
1
3
9.
RST Team
1
0
10.
KostKev
1
0
11.
ZZ Kadra Bielszowice II
1
0
12.
Fryncita Street
1
0
13.
AKF Ślonsk
1
0
14.
Swojskie Konfitury
1
0
15.
Silesia Bulls
1
0
16.
RED BULL
1
0
— 1 Liga
Poz
Team
M
P
1.
Gwiezdno Flota
11
22
2.
Budsar
11
20
3.
Dobermany
11
19
4.
Rybnik Team
11
18
5.
Hica
11
18
6.
Green Peas
11
16
7.
Wielka Kiść
11
16
8.
Monstars
11
15
9.
Energiczni
11
14
10.
Basket Czerwionka
11
13
11.
Atomic
11
12
12.
Wściekłe Psy
11
12
— 2 Liga
Poz
Team
M
P
1.
Dobre Chłopaki
17
33
2.
OKKS
17
30
3.
Drozd
17
27
4.
PMB
17
27
5.
Płomień Żory
17
26
6.
Zryw
17
25
7.
Olimpia
17
24
8.
Wataha
17
23
9.
New York Bricks
17
21
10.
Asy Śląska
17
19