Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Budsar Zabrze

O drużynie

- V-ce Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2008/2009 

- Mistrz Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki 2009/2010

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

1. Liga

Budsar Zabrze : Jaworzno Squadwięcej»
(30-11--0001 14:30)
Longman Boys : Budsar Zabrzewięcej»
(30-11--0001 14:30)
Budsar Zabrze64:66Dobermanywięcej»
(22-09-2019 17:30)
Rybnik Team57:109Budsar Zabrzewięcej»
(29-09-2019 19:00)
Budsar Zabrze0:20Gwiezdno Flotawięcej»
(06-10-2019 16:00)
Drim Tim 71:67Budsar Zabrzewięcej»
(13-10-2019 17:30)
Budsar Zabrze75:63Atomic Sosnowiecwięcej»
(20-10-2019 11:40)
Wściekłe Psy65:79Budsar Zabrzewięcej»
(27-10-2019 17:30)
Budsar Zabrze87:84Romus Katowicewięcej»
(10-11-2019 13:00)
Budsar Zabrze78:77Green Peaswięcej»
(17-11-2019 19:00)
Basketball Demons66:58Budsar Zabrzewięcej»
(24-11-2019 17:30)
Budsar Zabrze96:60Longman Boyswięcej»
(08-12-2019 16:00)
Jaworzno Squad75:72Budsar Zabrzewięcej»
(15-12-2019 11:40)
Dobermany52:58Budsar Zabrzewięcej»
(22-12-2019 14:30)
Budsar Zabrze65:76Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Gwiezdno Flota66:75Budsar Zabrzewięcej»
(19-01-2020 17:30)
Budsar Zabrze69:95Drim Tim więcej»
(26-01-2020 19:00)
Atomic Sosnowiec70:77Budsar Zabrzewięcej»
(02-02-2020 13:00)
Budsar Zabrze92:69Wściekłe Psywięcej»
(09-02-2020 19:00)
Romus Katowice60:97Budsar Zabrzewięcej»
(16-02-2020 13:00)
Green Peas92:64Budsar Zabrzewięcej»
(23-02-2020 19:00)
Budsar Zabrze66:85Basketball Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)