Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Drim Tim

O drużynie

Mistrzostwo RALK w sezonie 2014/2015; 2015/16, 2017/2018
oraz
pod nazwą FuFu Fighters w sezonie  2007/2008

Drim Tim

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

1. Liga

Rybnik Team : Drim Tim więcej»
(30-11--0001 11:40)
Drim Tim  : Gwiezdno Flotawięcej»
(30-11--0001 17:30)
Drim Tim 96:58Romus Katowicewięcej»
(22-09-2019 19:00)
Drim Tim 74:50Atomic Sosnowiecwięcej»
(29-09-2019 16:00)
Wściekłe Psy56:107Drim Tim więcej»
(06-10-2019 19:00)
Drim Tim 71:67Budsar Zabrzewięcej»
(13-10-2019 17:30)
Green Peas77:79Drim Tim więcej»
(20-10-2019 13:00)
Drim Tim 63:61Basketball Demonswięcej»
(27-10-2019 19:00)
Longman Boys0:20Drim Tim więcej»
(10-11-2019 11:40)
Drim Tim 99:73Jaworzno Squadwięcej»
(17-11-2019 14:30)
Dobermany76:116Drim Tim więcej»
(24-11-2019 19:00)
Drim Tim 83:79Rybnik Teamwięcej»
(08-12-2019 17:30)
Gwiezdno Flota92:83Drim Tim więcej»
(15-12-2019 19:00)
Romus Katowice63:119Drim Tim więcej»
(22-12-2019 11:40)
Atomic Sosnowiec60:91Drim Tim więcej»
(12-01-2020 13:00)
Drim Tim 113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Budsar Zabrze69:95Drim Tim więcej»
(26-01-2020 19:00)
Drim Tim 61:57Green Peaswięcej»
(02-02-2020 19:00)
Basketball Demons74:61Drim Tim więcej»
(09-02-2020 16:00)
Drim Tim 110:62Longman Boyswięcej»
(16-02-2020 11:40)
Jaworzno Squad44:77Drim Tim więcej»
(23-02-2020 13:00)
Drim Tim 77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)