PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Hica Ruda ¦l±ska

Hica Ruda ¦l±ska

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

ZGP barhan.pl47:48Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(21-09-2019 13:00)
Hica Ruda ¦l±ska63:67Killa Beeswięcej»
(28-09-2019 11:40)
Wielka Ki¶ć Gliwice59:41Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(05-10-2019 13:00)
Hica Ruda ¦l±ska57:61Se Gramywięcej»
(13-10-2019 9:00)
Olimpia Basket64:68Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(20-10-2019 10:20)
Hica Ruda ¦l±ska70:64Zryw Siemianowicewięcej»
(27-10-2019 10:20)
Hica Ruda ¦l±ska83:59Watahawięcej»
(09-11-2019 13:00)
Gwiazdy Podwórka49:77Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(16-11-2019 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska49:43Energiczniwięcej»
(15-12-2019 10:20)
Dazynt Team65:89Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(21-12-2019 11:40)
Pia¶niki Magic Balls41:78Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(19-01-2020 10:20)
Hica Ruda ¦l±ska53:57Monstars OSiR Będzinwięcej»
(26-01-2020 10:20)

2. Liga - runda 2

Zryw Siemianowice66:68Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(01-02-2020 13:00)
Hica Ruda ¦l±ska61:53Wielka Ki¶ć Gliwicewięcej»
(15-02-2020 10:20)
Pia¶niki Magic Balls55:63Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(23-02-2020 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska75:41Se Gramywięcej»
(01-03-2020 15:40)
Monstars OSiR Będzin73:57Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(08-03-2020 10:20)
ZGP barhan.pl : Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(28-03-2020 10:20)
Hica Ruda ¦l±ska : Watahawięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Ki¶ć67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Pia¶nikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)