Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Irex Gaz

O drużynie

Historia
W III edycji HLPP 'Old Boys' w jednej z rudzkich drużyn w kilku meczach wystąpili zawodnicy z Chorzowa. Bardzo im się spodobała organizacja rozgrywek. W IV edycji zadebiutowali w lidze pod nazwą 'Ado-Med 2', by w rundzie rewanżowej zmienić nazwę na 'Huta Jedność'. W kolejnej, V edycji, drużyna zyskała sponsora, którym jest chorzowska firma 'Irex Gaz'. Drużyna występuje pod tym szyldem do dziś.
Sukcesy
IV edycja - I miejsce w lidze, D. Steinmann królem strzelców
V edycja - II mejsce w lidze, D. Steinmann królem strzelców
2004 - zdobywca Pucharu Dyrektora MOSiR
2005 - zdobywca Superpucharu Ligi

Sponsor

IREX-GAZ Sp. z o.o.

ul. Kochłowicka 10

41-506 Chorzów

tel. 32 345 71 76

Kierownik druzyny

Dariusz Krawczyk - tel. 784 658 759

Irex  Gaz

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Rozgrywki

Jastrząb1:4Irex Gazwięcej»
(25-10-2019 19:45)
GSM NASZ DOM3:7Irex Gazwięcej»
(08-11-2019 20:30)
Irex Gaz11:0THUNDERwięcej»
(15-11-2019 19:00)
Irex Gaz7:3Biadaczwięcej»
(29-11-2019 19:00)
U.P. Gebauer1:5Irex Gazwięcej»
(29-11-2019 21:15)
Irex Gaz6:3WINDEX więcej»
(06-12-2019 18:15)
Irex Gaz6:3Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019 20:30)
Irex Gaz19:4MAKROGEOwięcej»
(31-01-2020 20:45)
Kadra Bielszowice2:9Irex Gazwięcej»
(31-01-2020 22:15)
Irex Gaz9:1Smart- Logicwięcej»
(07-02-2020)
Zygzak Ruda Śląska0:4Irex Gazwięcej»
(21-02-2020 17:45)
Biadacz3:6Irex Gazwięcej»
(06-03-2020 18:30)
Irex Gaz4:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-05-2020 20:30)
WINDEX 1:1Irex Gazwięcej»
(29-05-2020 20:30)
Irex Gaz12:1Jastrząbwięcej»
(05-06-2020 17:30)
MAKROGEO0:5Irex Gazwięcej»
(19-06-2020 22:30)
THUNDER1:20Irex Gazwięcej»
(24-06-2020 21:30)
Irex Gaz5:0U.P. Gebauerwięcej»
(26-06-2020 19:30)
Smart- Logic : Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz : Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów : Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Irex Gaz : Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)