Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Olimpia Basket

Olimpia Basket

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

Se Gramy40:60Olimpia Basketwięcej»
(22-09-2019 10:20)
Olimpia Basket57:63Watahawięcej»
(05-10-2019 10:20)
Gwiazdy Podwórka59:61Olimpia Basketwięcej»
(12-10-2019 9:00)
Olimpia Basket64:68Hica Ruda Śląskawięcej»
(20-10-2019 10:20)
Olimpia Basket50:59ZGP barhan.plwięcej»
(27-10-2019 9:00)
Energiczni70:56Olimpia Basketwięcej»
(09-11-2019 11:40)
Olimpia Basket54:44Dazynt Teamwięcej»
(16-11-2019 13:00)
Zryw Siemianowice72:77Olimpia Basketwięcej»
(23-11-2019 10:20)
Olimpia Basket55:64Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-12-2019 13:00)
Monstars OSiR Będzin81:42Olimpia Basketwięcej»
(21-12-2019 9:00)
Killa Bees63:46Olimpia Basketwięcej»
(11-01-2020 10:20)
Olimpia Basket55:70Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(26-01-2020 9:00)

2. Liga - runda 2

Olimpia Basket66:47Dazynt Teamwięcej»
(01-02-2020 10:20)
Killa Bees58:66Olimpia Basketwięcej»
(16-02-2020 9:00)
Olimpia Basket : Gwiazdy Podwórkawięcej»
(01-03-2020 10:20)
Energiczni : Olimpia Basketwięcej»
(08-03-2020 9:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Dazynt50:46Gwiazdy Podwórkawięcej»
(16-02-2020 10:20)
Killa Bees58:66Olimpiawięcej»
(16-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
Gwiezdno Flota97:59Jaworznowięcej»
(16-02-2020 19:00)
Wściekłe Psy62:114Green Peaswięcej»
(16-02-2020 17:30)
Rybnik Team69:79Dobermanywięcej»
(16-02-2020 16:00)
Atomic48:90Demonswięcej»
(16-02-2020 14:30)
Romus60:97Budsarwięcej»
(16-02-2020 13:00)
Drim Tim110:62Longmanwięcej»
(16-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Se Gramy57:44ZGPwięcej»
(15-02-2020 11:40)
Hica61:53Wielka Kiśćwięcej»
(15-02-2020 10:20)
Zryw62:38Piaśnikiwięcej»
(15-02-2020 9:00)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 17
Liga:
KS Triumf Nakło Śląskie2:1K.S. Volley Katowicewięcej»
(13-02-2020 21:00)
Będzińskie Tygrysy2:0Do Odcięcia Miechowicewięcej»
(13-02-2020 20:00)
Chłopaki nie płaczą1:2Będzińskie Tygrysywięcej»
(13-02-2020 19:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar92:69Wściekłe Psywięcej»
(09-02-2020 19:00)
Longman57:101Gwiezdno Flotawięcej»
(09-02-2020 17:30)