PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Piotr D±browski

Piotr D±browski
Zawodnik: Piotr D±browski
Drużyna: Dazynt Team
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Dazynt - Monstars010.0%010.0%000.0%000.0%000100000
ZGP - Dazynt1425.0%1250.0%020.0%000.0%30300032-1
Wielka Ki¶ć - Dazynt040.0%020.0%020.0%000.0%12302020-1
Energiczni - Dazynt030.0%010.0%020.0%1250.0%12300011-1
Olimpia - Dazynt010.0%010.0%000.0%000.0%011200101
Dazynt - Wataha040.0%010.0%030.0%000.0%01110020-4
Dazynt - Hica1250.0%000.0%1250.0%000.0%112010035
Dazynt - Zryw020.0%010.0%010.0%000.0%00000020-4
Olimpia - Dazynt020.0%020.0%000.0%000.0%10100000-1
Energiczni - Dazynt010.0%010.0%000.0%000.0%011020002
Dazynt - Killa Bees010.0%000.0%010.0%1250.0%00000011-2
SUMA2258.0%1128.3%1137.7%2450.0%7815450127-6
¦REDNIO0.22.30.11.10.11.20.20.40.60.71.40.40.50.01.10.6-0.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Ki¶ć67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Pia¶nikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)