Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Premium-Appetite

O drużynie

Historia

(Dawniej Vorstadt)
Zespół istnieje od 1985 r. Założycielami są Marek Łukaszczyk i Marek Roner. W październiku 2006 drużyna zmieniła nazwę na Wlazlok.
1985: wicemistrzostwo Chorzowa w Lidze Szóstek
1986: II miejsce w Pucharze Wyzwolenia (Chorzów), II miejsce w Pucharze Prezesa ZMTKKF (Ruda Śl.), IV miejsce w mistrzostwach Ligi TKKF (Ruda Śl.)
1987: III miejsce w mistrzostwach Ligi TKKF (Ruda Śl.)
1988: II miejsce w Pucharze Chorzowa, IV miejsce w turnieju 'I Ty zagrasz na Stadionie Śląskim'
1989: IV miejsce w Puchrze Chorzowa
1991: IV miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.) - królem strzelców został Marek Roner
1992: III miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.) - królem strzelców został Ryszard Pluta
1995: III miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.)
1997: IV miejsce w turnieju z okazji 'Dni Szopienic'
1998: IV miejsce w turnieju z okazji 'Dni Sosnowca', III miejsce w II lidze Gamex
1999: III miejsce w Fours Cup (Chorzów), I miejsce w II lidze Gamex, najlepszym bramkarzem został Krzysztof Pacyna
2000: Puchar Fair Play ligi Gamex
2001: III miejsce w HLPP 'Old Boys'
2002: II miejsce w HLPP 'Old Boys', Puchar Fair Play w HLPP 'Old Boys', III Puchar Dyrektora MOSiR, III miejsce w turnieju z okazji 'Dni Szopienic'
2003: II miejsce w HLPP 'Old Boys', Puchar Dyrektora MOSiR
2004: IV miejsce w HLPP 'Old Boys'

Kierownik
Adam Siedek - 506 700 889

Kapitan
Piotr Bartela

 

Premium-Appetite

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 6
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:3AWIRwięcej»
(05-07-2020 16:30)
Zryw Betlejem6:2CHzPwięcej»
(05-07-2020 15:15)
B-ce Team4:5Ekspertwięcej»
(05-07-2020 12:45)
ZZ Kadra Bielszowice II6:2Lambda - Zygzakwięcej»
(05-07-2020 11:30)
Wojak9:4MGwięcej»
(05-07-2020 10:15)
CallistoShop.pl2:3ZZ Kadra Bielszowicewięcej»
(04-07-2020 16:30)
2 Liga:
Team Jack2:6RST Teamwięcej»
(04-07-2020 15:15)
No Name0:1Bar Karolinkawięcej»
(04-07-2020 14:00)
FC KELERIS3:2TELE-NAT & MILONwięcej»
(04-07-2020 12:45)
El Quattro2:9Wataha Zabrzewięcej»
(04-07-2020 11:30)
HHT4:7Los Blancoswięcej»
(04-07-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 17 (22.06-24-06-29.06)
Liga Old Boys:
U.P.G.10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
Rolnik0:0WINDEX więcej»
(29-06-2020 21:30)
Smart-Logic0:4Biadaczwięcej»
(29-06-2020 20:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 7
1 Liga:
Lambda - Zygzak4:0FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(28-06-2020 17:45)
MG2:6CallistoShop.plwięcej»
(28-06-2020 16:30)