Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Premium-Appetite

O drużynie

Historia

(Dawniej Vorstadt)
Zespół istnieje od 1985 r. Założycielami są Marek Łukaszczyk i Marek Roner. W październiku 2006 drużyna zmieniła nazwę na Wlazlok.
1985: wicemistrzostwo Chorzowa w Lidze Szóstek
1986: II miejsce w Pucharze Wyzwolenia (Chorzów), II miejsce w Pucharze Prezesa ZMTKKF (Ruda Śl.), IV miejsce w mistrzostwach Ligi TKKF (Ruda Śl.)
1987: III miejsce w mistrzostwach Ligi TKKF (Ruda Śl.)
1988: II miejsce w Pucharze Chorzowa, IV miejsce w turnieju 'I Ty zagrasz na Stadionie Śląskim'
1989: IV miejsce w Puchrze Chorzowa
1991: IV miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.) - królem strzelców został Marek Roner
1992: III miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.) - królem strzelców został Ryszard Pluta
1995: III miejsce w halowej lidze (Ruda Śl.)
1997: IV miejsce w turnieju z okazji 'Dni Szopienic'
1998: IV miejsce w turnieju z okazji 'Dni Sosnowca', III miejsce w II lidze Gamex
1999: III miejsce w Fours Cup (Chorzów), I miejsce w II lidze Gamex, najlepszym bramkarzem został Krzysztof Pacyna
2000: Puchar Fair Play ligi Gamex
2001: III miejsce w HLPP 'Old Boys'
2002: II miejsce w HLPP 'Old Boys', Puchar Fair Play w HLPP 'Old Boys', III Puchar Dyrektora MOSiR, III miejsce w turnieju z okazji 'Dni Szopienic'
2003: II miejsce w HLPP 'Old Boys', Puchar Dyrektora MOSiR
2004: IV miejsce w HLPP 'Old Boys'

Kierownik
Adam Siedek - 506 700 889

Kapitan
Piotr Bartela

 

Premium-Appetite

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)