PrzejdĽ do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Rolnik Mikołów

O drużynie

Zespół powstał w 2006 roku z inicjatywy trzech zawodników: Zbigniewa Pielki, Andrzeja Piróga i Romana Stanowskiego. Największym dotychczasowym sukcesem zespołu jest 3 miejsce w II lidze w sezonie 2006/2007.
 

W sezonie 2007/2008 drużyna występowała pod nazw± TOTAL.

Rolnik Mikołów

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Rozgrywki

Biadacz1:4Rolnik Mikołówwięcej»
(25-10-2019 21:15)
Smart- Logic2:3Rolnik Mikołówwięcej»
(08-11-2019 17:30)
WINDEX 5:1Rolnik Mikołówwięcej»
(15-11-2019 20:30)
Rolnik Mikołów1:1GSM NASZ DOMwięcej»
(22-11-2019 21:15)
Rolnik Mikołów : Kadra Bielszowicewięcej»
(29-11-2019)
Rolnik Mikołów : Zygzak Ruda ¦l±skawięcej»
(06-12-2019)
Rolnik Mikołów : Jastrz±bwięcej»
(13-12-2019)
Irex Gaz : Rolnik Mikołówwięcej»
(20-12-2019)
Rolnik Mikołów : THUNDERwięcej»
(31-01-2020)
U.P. Gebauer3:2Rolnik Mikołówwięcej»
(07-02-2020)
Rolnik Mikołów8:1MAKROGEOwięcej»
(21-02-2020)
Kadra Bielszowice2:4Rolnik Mikołówwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Rolnik Mikołów : Smart- Logicwięcej»
(13-03-2020 19:15)
Zygzak Ruda ¦l±ska : Rolnik Mikołówwięcej»
(20-03-2020 19:15)
Jastrz±b : Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów : Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów : Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
GSM NASZ DOM : Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów : WINDEX więcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO : Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER : Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów : U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
W¶ciekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Ki¶ć67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Pia¶nikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)