Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

SPS SPART Ruda Śląska

SPS SPART Ruda Śląska

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2013/14

Wybierz sezon:

Sezon zasadniczy

6 ŚCIĘĆ2:0SPS SPART Ruda Śląskawięcej»
(26-09-2013 19:00)
INFORMATYCY2:1SPS SPART Ruda Śląskawięcej»
(10-10-2013 20:00)
KA SPRÓBUJ Z NAMI2:0SPS SPART Ruda Śląskawięcej»
(17-10-2013 20:00)
SPS SPART Ruda Śląska0:2KOMISARIATwięcej»
(31-10-2013 21:00)
SPS SPART Ruda Śląska2:1VOLLEY TEAM JAWORZNOwięcej»
(07-11-2013 20:00)
SPS SPART Ruda Śląska0:2SALOS TEAMwięcej»
(14-11-2013 19:00)
VOTUM HELENKA2:0SPS SPART Ruda Śląskawięcej»
(21-11-2013 22:00)
SPS SPART Ruda Śląska2:0SZALEŃCYwięcej»
(28-11-2013 21:00)
SPS SPART Ruda Śląska0:26 ŚCIĘĆwięcej»
(12-12-2013 19:00)
SPS SPART Ruda Śląska2:1INFORMATYCYwięcej»
(09-01-2014 20:00)
SPS SPART Ruda Śląska1:2KA SPRÓBUJ Z NAMIwięcej»
(16-01-2014 20:00)
KOMISARIAT2:0SPS SPART Ruda Śląskawięcej»
(13-02-2014 21:00)
VOLLEY TEAM JAWORZNO2:0SPS SPART Ruda Śląskawięcej»
(20-02-2014 20:00)
SALOS TEAM1:2SPS SPART Ruda Śląskawięcej»
(27-02-2014 19:00)
SPS SPART Ruda Śląska0:2VOTUM HELENKAwięcej»
(06-03-2014 22:00)
SZALEŃCY0:2SPS SPART Ruda Śląskawięcej»
(13-03-2014 21:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Drim Tim50:58Hard Plastwięcej»
(28-06-2014 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Remaag57:73ALTAwięcej»
(28-06-2014 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Hard Plast62:75Drim Timwięcej»
(15-06-2014 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
ALTA54:53Remaagwięcej»
(15-06-2014 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim43:53Remaagwięcej»
(14-06-2014 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 3
2. Liga - Finał:
Atomic37:44Jaworznowięcej»
(08-06-2014 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Remaag56:64Drim Timwięcej»
(08-06-2014 13:00)
1. Liga - półfinał para 2:
ALTA59:51Hard Plastwięcej»
(08-06-2014 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim50:64Remaagwięcej»
(07-06-2014 13:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Hard Plast33:43ALTAwięcej»
(07-06-2014 14:30)
Old Boys — Sezon zasadniczy
Kolejka 28
1. Liga:
Staszic2:2Drewmaxwięcej»
(06-06-2014 21:15)
2. Liga:
Burza3:5Skarbekwięcej»
(06-06-2014 19:45)
Cosmos0:5Vorstadtwięcej»
(06-06-2014 19:00)
Smart-Logic0:5WINDEX więcej»
(06-06-2014 18:15)
Ekoakta3:9Sevitelwięcej»
(06-06-2014 17:30)
Kolejka 16
THUNDER Krzysztof0:7Zygzakwięcej»
(06-06-2014 20:30)