Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Green Peas - Dobermany

1. LIGA, KOLEJKA 13, 12-01-2020 16:00
Green Peas70
17
20
17
16
59
14
9
18
18
Dobermany

Statystyki

Green Peas

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Bartecki71353.8%71070.0%030.0%2450.0%40457061618
M.Hiltawski71450.0%6966.7%1520.0%22100.0%30322011716
M.Palicki31030.0%2540.0%1520.0%3475.0%641010301016
A.Przywarka3475.0%22100.0%1250.0%000.0%4150101711
K.Chamera2825.0%1425.0%1425.0%020.0%7182401510
M.Palej5771.4%33100.0%2450.0%1425.0%0000002136
M.Hiltawski1250.0%11100.0%010.0%000.0%303110224
SUMA285848.3%223464.7%62425.0%81650.0%2763311153137081

Dobermany

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Skowron4757.1%4580.0%020.0%2450.0%43730001015
J.Musiał3650.0%3650.0%000.0%020.0%6061503610
R.Białkowski81172.7%81172.7%000.0%000.0%2130008168
K.Malicki4850.0%4757.1%010.0%1425.0%202020096
M.Kocy2540.0%2450.0%010.0%000.0%202110243
D.Pruksa1520.0%1425.0%010.0%22100.0%112100043
B.Musiał010.0%000.0%010.0%000.0%101000000
B.Usendiah51533.3%51145.5%040.0%000.0%3031105100
SUMA275846.6%274856.3%0100.0%51241.7%21526790185945

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 10
1 Liga:
Zryw Betlejem3:1FC Kaufhauswięcej»
(31-05-2020 17:45)
MG3:4AWIRwięcej»
(31-05-2020 16:30)
ZZ Kadra Bielszowice2:2Lambda - Zygzakwięcej»
(31-05-2020 15:15)
ZZ Kadra Bielszowice II3:4B-ce Teamwięcej»
(31-05-2020 14:00)
CallistoShop.pl8:6Madej&Wróbelwięcej»
(31-05-2020 12:45)
FC Pub Pod Łososiem4:3CHzPwięcej»
(31-05-2020 11:30)
Wojak0:2Ekspertwięcej»
(31-05-2020 10:15)
2 Liga:
Team Jack3:2FC KELERISwięcej»
(30-05-2020 15:15)
No Name2:8TELE-NAT & MILONwięcej»
(30-05-2020 14:00)
Bar Karolinka1:6Wataha Zabrzewięcej»
(30-05-2020 12:45)
Los Blancos4:1RST Teamwięcej»
(30-05-2020 11:30)
HHT0:7JOGA BONITOwięcej»
(30-05-2020 10:15)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 14
Liga Old Boys:
Smart-Logic5:0Kadra Bielszowicewięcej»
(29-05-2020 22:30)
MAKROGEO3:13Jastrząbwięcej»
(29-05-2020 21:30)
WINDEX 1:1Irexwięcej»
(29-05-2020 20:30)
GSM NASZ DOM15:2THUNDER więcej»
(29-05-2020 19:30)