Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Olimpia - ZGP

2. LIGA, KOLEJKA 11, 27-10-2019 9:00
Olimpia Basket50
11
12
9
18
59
10
12
17
20
ZGP barhan.pl

Statystyki

Olimpia Basket

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Chmielorz102147.6%61154.5%41040.0%000.0%31413022419
K.Schlagner3742.9%3742.9%000.0%010.0%91100203610
G.Jelonek41040.0%3650.0%1425.0%000.0%314120199
R.Wieczorek31421.4%21020.0%040.0%22100.0%426431289
M.Gumiński1250.0%1250.0%000.0%000.0%224010125
D.Sykulski020.0%020.0%000.0%000.0%101100000
J.Wach010.0%010.0%000.0%000.0%000010000
M.Smodis020.0%010.0%010.0%1250.0%10100001-1
M.Wołosicki020.0%010.0%010.0%000.0%01110010-1
SUMA216134.4%154136.6%52025.0%3560.0%238318121105050

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
P.Marszałek4850.0%4850.0%000.0%020.0%84122121818
W.Światowski71258.3%3560.0%4757.1%050.0%32505111818
J.Cieślak3650.0%3650.0%000.0%000.0%5270112610
A.Czempik61637.5%2825.0%4850.0%2540.0%20222011810
B.Światowski000.0%000.0%000.0%1250.0%516100017
D.Kąkol31520.0%31127.3%040.0%2450.0%819080586
M.Dudek000.0%000.0%000.0%000.0%000100100
SUMA235740.4%153839.5%81942.1%51827.8%3110416174115969

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)