Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: Se Gramy - ZGP

2. LIGA GRUPA A, KOLEJKA 2, 15-02-2020 11:40
Se Gramy57
11
14
17
15
44
12
12
18
2
ZGP barhan.pl

Statystyki

Se Gramy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Ł.Urych3837.5%1333.3%2540.0%000.0%84121300819
S.Kusiak5955.6%1333.3%4666.7%000.0%41521111418
M.Bury61346.2%61250.0%010.0%2633.3%941320121417
M.Duda51241.7%41040.0%1250.0%000.0%44804001116
M.Kopiejka2633.3%2633.3%000.0%000.0%303010044
J.Lewiński21414.3%1520.0%1911.1%1425.0%30324026-2
SUMA236237.1%153938.5%82334.8%31030.0%311344713255772

ZGP barhan.pl

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
M.Stępień5955.6%5955.6%000.0%3560.0%641000021315
B.Światowski1520.0%020.0%1333.3%000.0%8081400312
D.Kąkol2633.3%2540.0%010.0%2366.7%707100168
A.Czempik61442.9%51145.5%1333.3%1250.0%3140106144
W.Światowski31717.6%2825.0%1911.1%11100.0%404210180
J.Cieślak060.0%060.0%000.0%000.0%31410000-1
SUMA175729.8%144134.1%31618.8%71163.6%31637560104438

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)