Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Mecz: RISER Volley Team Jaworzno - Do Odcięcia Miechowice

LIGA, KOLEJKA 12, 19-12-2019 19:00
RISER Volley Team Jaworzno2
25
25
0
21
17
Do Odcięcia Miechowice

Relacja

 MVP spotkania - Michał Lipiarz / RISER Volley Team Jaworzno

Statystyki

RISER Volley Team Jaworzno

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
M.Lipiarz00571220002
P.Dworecki00281000011
S.Piwowar0003300000
M.Laskowski0104530014
P.Gruszowski0001101001
A.Kazek0012311103
B.Łętowski0000000011

Do Odcięcia Miechowice

NazwiskoASZPBPAPPKT+ ZZAAAwSBWPKT-
P.Jodłowski23071221104
M.Mańkowski0006620002
D.Łapka0012310001
P.Kobyłecki0100100000
B.Tekielak0000000000
M.Miłkowski0000000000
B.Zgajewski0000000000
Ł.Kobylski1003423106
A.Żak0000010113

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)