Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

THUNDER

O drużynie

Historia
Zespół założył w styczniu 2005 roku Tadeusz Maksym, pracownik Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Rudzie Śląskiej wraz z grupą sympatyków piłki nożnej, pracowników tej instytucji. Drużyna została włączona do rozgrywekrundy rewanżowej V edycji Halowej Ligi Piłkarskich Piątek 'Old Boys' pod nazwą JRG. W VI edycji zespół zyskał sponsora - firmę 'Gebauer' i pod tą nazwą występowała do sezonu 2010/2011/ W nowym sezonie występować będzie pod nazwą THUNDER.

THUNDER

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2020/21

Wybierz sezon:

Rozgrywki

THUNDER1:4Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(16-10-2020 19:30)
Biadacz1:3THUNDERwięcej»
(23-10-2020 18:30)
THUNDER1:6GSM NASZ DOMwięcej»
(30-10-2020 21:30)
DGK Instal1:0THUNDERwięcej»
(06-11-2020 21:30)
THUNDER4:3Jastrząbwięcej»
(13-11-2020 18:30)
Irex Gaz9:1THUNDERwięcej»
(20-11-2020 19:30)
THUNDER7:3DRINK TEAMwięcej»
(27-11-2020 20:30)
THUNDER1:4ZZRG Wujekwięcej»
(11-12-2020 18:45)
Rolnik Mikołów2:0THUNDERwięcej»
(18-12-2020 17:40)
Jastrząb : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER : Rolnik Mikołówwięcej»
(niezaplanowano)
ZZRG Wujek : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
DRINK TEAM : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER : Irex Gazwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER : DGK Instalwięcej»
(niezaplanowano)
GSM NASZ DOM : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)
THUNDER : Biadaczwięcej»
(niezaplanowano)
Zygzak Ruda Śląska : THUNDERwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Sezon
Kolejka 1
1 Liga:
FC Pub Pod Łososiem5:1FC KELERISwięcej»
(14-03-2021 17:45)
MakroGeo1:6FC Kaufhauswięcej»
(14-03-2021 16:30)
CallistoShop.pl4:3Zryw Betlejemwięcej»
(14-03-2021 15:15)
Wojak Godula1:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(14-03-2021 14:00)
ZZ Kadra Bielszowice8:1Wataha Zabrzewięcej»
(14-03-2021 12:45)
AWIR3:3B-ce Teamwięcej»
(14-03-2021 11:30)
Lambda - Zygzak5:3Ekspertwięcej»
(14-03-2021 10:15)
2 Liga:
Bar Karolinka9:1El Quattrowięcej»
(13-03-2021 16:30)
CHzP0:10RST Teamwięcej»
(13-03-2021 15:15)
HHT0:5THE LUTAwięcej»
(13-03-2021 14:00)
Los Blancos4:5JOGA BONITOwięcej»
(13-03-2021 12:45)
WSNT3:1Gwarecka Squadwięcej»
(13-03-2021 11:30)
No Name1:1LOS ORLIKOSwięcej»
(13-03-2021 10:15)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)