Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

U.P. Gebauer

O drużynie

Dawna nazwa drużyny Techbud. Od sezonu 2011/2012 drużyna zmieniła nazwę na U.P. Gebauer.

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2019/20

Wybierz sezon:

Rozgrywki

U.P. Gebauer6:5MAKROGEOwięcej»
(25-10-2019 20:30)
Zygzak Ruda Śląska2:2U.P. Gebauerwięcej»
(08-11-2019 19:45)
Jastrząb2:7U.P. Gebauerwięcej»
(15-11-2019 17:30)
U.P. Gebauer1:5Irex Gazwięcej»
(29-11-2019 21:15)
U.P. Gebauer3:3Biadaczwięcej»
(06-12-2019 20:30)
U.P. Gebauer3:3Smart- Logicwięcej»
(13-12-2019 21:15)
THUNDER3:5U.P. Gebauerwięcej»
(20-12-2019 18:15)
GSM NASZ DOM7:3U.P. Gebauerwięcej»
(31-01-2020 18:30)
U.P. Gebauer3:2Rolnik Mikołówwięcej»
(07-02-2020)
Kadra Bielszowice5:6U.P. Gebauerwięcej»
(21-02-2020 21:30)
U.P. Gebauer7:2WINDEX więcej»
(28-02-2020 19:30)
Smart- Logic1:8U.P. Gebauerwięcej»
(06-03-2020 20:45)
U.P. Gebauer4:8Zygzak Ruda Śląskawięcej»
(22-05-2020 18:30)
Biadacz1:6U.P. Gebauerwięcej»
(29-05-2020 17:30)
U.P. Gebauer3:3GSM NASZ DOMwięcej»
(05-06-2020 20:30)
WINDEX 2:2U.P. Gebauerwięcej»
(19-06-2020 20:30)
Irex Gaz5:0U.P. Gebauerwięcej»
(26-06-2020 19:30)
U.P. Gebauer10:3Jastrząbwięcej»
(29-06-2020 22:30)
U.P. Gebauer10:0THUNDERwięcej»
(18-09-2020 18:30)
U.P. Gebauer : Kadra Bielszowicewięcej»
(niezaplanowano)
Rolnik Mikołów : U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)
MAKROGEO : U.P. Gebauerwięcej»
(niezaplanowano)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

Orliki — Runda I
Kolejka 3
1 Liga:
Madej&Wróbel3:7Ekspertwięcej»
(20-09-2020 16:30)
2 Liga:
Wataha Zabrze3:0TELE-NAT & MILONwięcej»
(20-09-2020 15:15)
Bar Karolinka11:2El Quattrowięcej»
(20-09-2020 14:00)
Los Blancos2:3FC KELERISwięcej»
(20-09-2020 12:45)
RST Team5:2JOGA BONITOwięcej»
(20-09-2020 11:30)
No Name6:0Team Jackwięcej»
(20-09-2020 10:15)
1 Liga:
AWIR2:2B-ce Teamwięcej»
(19-09-2020 16:30)
MG5:7FC Kaufhauswięcej»
(19-09-2020 15:15)
Wojak2:1Zryw Betlejemwięcej»
(19-09-2020 14:00)
Lambda - Zygzak5:2CHzPwięcej»
(19-09-2020 12:45)
CallistoShop.pl2:2FC Pub Pod Łososiemwięcej»
(19-09-2020 11:30)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 2
Faza pierwsza:
Monstars53:58Energiczniwięcej»
(19-09-2020 17:20)
Piaśniki59:40Dazyntwięcej»
(19-09-2020 16:00)
Longman87:53Watahawięcej»
(19-09-2020 14:40)
Gwiezdno Flota77:57Se Gramywięcej»
(19-09-2020 13:00)
Rybnik Team81:52Olimpiawięcej»
(19-09-2020 11:40)