Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Wojciech Kampa

Wojciech Kampa
Zawodnik: Wojciech Kampa
Drużyna: Basketball Demons
Wcześniej:TG Team - do 18-04-2015
TG Power - do 25-02-2018
Wiek: 35 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Demons - Longman91752.9%91752.9%000.0%1520.0%551020021917
Jaworzno - Demons71258.3%71163.6%010.0%1250.0%34712201521
Demons - Dobermany31030.0%31030.0%000.0%1250.0%64101200712
Rybnik Team - Demons81080.0%81080.0%000.0%2540.0%831112401831
Drim Tim - Demons5955.6%5955.6%000.0%4757.1%1041422111425
Demons - Atomic91275.0%81172.7%11100.0%010.0%50522211925
Wściekłe Psy - Demons122060.0%121963.2%010.0%5862.5%561110212931
Demons - Budsar61060.0%61060.0%000.0%000.0%54921021218
Green Peas - Demons2728.6%2728.6%000.0%2366.7%123201165
Demons - Romus5955.6%5955.6%000.0%020.0%1011103511022
Longman - Demons121866.7%111764.7%11100.0%3650.0%561121112833
Demons - Jaworzno91656.3%91656.3%000.0%5862.5%671314322332
Dobermany - Demons81457.1%81457.1%000.0%1520.0%21301201713
Demons - Rybnik Team121770.6%121770.6%000.0%5862.5%33600302930
Gwiezdno Flota - Demons5955.6%5955.6%000.0%2450.0%44821501222
Demons - Drim Tim81080.0%81080.0%000.0%3650.0%551000111924
Atomic - Demons91275.0%81172.7%11100.0%2450.0%53821222127
Demons - Wściekłe Psy81266.7%81266.7%000.0%020.0%22410251612
Budsar - Demons101662.5%101662.5%000.0%33100.0%471110022327
SUMA14724061.3%14423561.3%3560.0%408149.4%947116523223622337427
ŚREDNIO7.712.67.612.40.20.32.14.34.93.78.71.21.21.91.217.722.5

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 12
Liga Old Boys:
Kadra Bielszowice2:4Rolnikwięcej»
(06-03-2020 21:30)
Smart-Logic1:8U.P.G.więcej»
(06-03-2020 20:45)
MAKROGEO4:10WINDEX więcej»
(06-03-2020 20:00)
Zygzak15:2THUNDER więcej»
(06-03-2020 19:15)