Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Skróty video finałowych spotkań RALK.

23-05-2017 7:57 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy skróty finałowych meczów RALK pomiędzy Demonami Domana i Drim Timem.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Okiem Statysty(ka) Demony Domana mistrzem RALK w sezonie 2016/2017!

21-05-2017 22:03 | Benek

Okiem Statysty(ka) Demony Domana mistrzem RALK w sezonie 2016/2017!

Krótko o finałach ode mnie, bo nie wszyscy facebooka mają ;)
Komentarzy: 0 | Więcej »

Terminarz 13/14/20 maja

18-05-2017 7:42 | Kuchcik Jr

logo

W dalszej części wiadomości przedstawiamy terminarz rozgrywania spotkań w dniach 13/14/20 maja.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Trzecia Edycja Ogólnopolskiego Turnieju w Koszykówce.

16-05-2017 11:23 | Kuchcik Jr

logo

Trzecia Edycja Ogólnopolskiego Turnieju w Koszykówce Amatorskiej.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017

16-05-2017 9:48 | Karolina

logo

 Najlepsi strzelcy w sezonie 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Irex Gaz mistrzem!

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Irex Gaz mistrzem!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Koniec sezonu 2016/2017

15-05-2017 8:04 | Karolina

logo

 Zakończył się sezon 2016/2017
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 15. kolejki

15-05-2017 7:54 | Karolina

logo

 Podsumowanie 15. kolejki
Komentarzy: 0 | Więcej »

Podsumowanie 25. kolejki

15-05-2017 7:50 | Karolina

logo

 Podsumowanie 25. kolejki 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonywięcej»
(21-05-2017 17:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 11
1 Liga:
Sznaps3:2The Blues Marbud 04 RŚLwięcej»
(21-05-2017 18:45)
Silesia Godula2:2SlonskiDizajn.plwięcej»
(21-05-2017 17:30)
ZZ Kadra Bielszowice20:0Gwardia Ruda Śląskawięcej»
(21-05-2017 16:15)
Zygzak6:3Pub Pod Łososiemwięcej»
(21-05-2017 15:00)
MG9:0Różowe Panterywięcej»
(21-05-2017 13:45)
EESA1:6Ekspertwięcej»
(21-05-2017 12:30)
Rezerwa4:1Lambdawięcej»
(21-05-2017 11:15)
AWIR7:2Wojakwięcej»
(21-05-2017 10:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demony61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
Orliki — Runda I
Kolejka 11
2 Liga:
FC VIKING7:3Best Polandwięcej»
(20-05-2017 18:45)
Matik6:8NSZZ Powenwięcej»
(20-05-2017 17:30)
Zmarnowane2:5Dabexwięcej»
(20-05-2017 16:15)
BKS Pordzika7:3Dam Packwięcej»
(20-05-2017 13:45)
Bar Karolinka3:3No Namewięcej»
(20-05-2017 12:30)