1 (edytowany przez art79 12.01.2012 22:29:26)

Temat: Chętny do grania- Siatkówka

\

2

Odp: Chętny do grania- Siatkówka

witam, szukam drużyny, jeśli ktoś coś wie to proszę o kontakt na gg 308 73 75 lub na kom 605 382 216

3

Odp: Chętny do grania- Siatkówka

Jeszcze ktoś jest chętny ?

4

Odp: Chętny do grania- Siatkówka

Witam Serdecznie

Mam na imie Piotr i bardzo chcialbym pograc w siatke mam 190 cm wzrostu i gralem dotychczas ze znajomymi niestety ekipa sie wykruszyla prosze o kontakt piotrus1@op.pl lub 503429544 pozdrawiam

5

Odp: Chętny do grania- Siatkówka

Cześć,

Mam na imię Adam i szukam ekipy z którą mógłbym pograć w siatkę.
Swojego czasu grałem bardzo dużo (3/4 razy w tygodniu) jednak ostatnie lata ze względów rodzinnych i zawodowych spowodowały że grywam tylko od czasu do czasu. Chciałbym wrócić do aktywniejszego uprawiania mojego ukochanego sportu.

Mam 28 lat i 189 cm wzrostu. Do tej pory grywałem na pozycjach przyjmujący, środkowy lub atakujący w zależności od wymogów sytuacji.
Brałem udział w ligach amatorskich w Dobrodzieniu i w Krakowie, więc mam już trochę doświadczenia.
Jeśli szukacie solidnego zawodnika do swoje drużyny to proszę o kontakt, a nawet jeśli macie już pełen skład, a brakuje Wam osób na treningach to również proszę o kontakt. Zależy mi żeby znaleźć ekipę z którą mógłbym pograć na jakimś fajnym poziomie.

Mój numer tel. 601-717-599

6

Odp: Chętny do grania- Siatkówka

Witam.
Potrafię odbić piłkę sposobem dolnym i górnym. Duża frekwencja na meczach. Stosunkowo wysoki 186cm.
Jak szukacie kogoś takiego to chętnie wpadnę do was na salę poodbijać smile
Docelowo chciałbym wrócić do siatkówki amatorskiej.
kontakt: allkarin(małpa)interia.pl

Całe życie z wariatami....