Temat: Nowy zespół z Jaworzna + pytanie o zgłoszenie zawodnika do zespołu

Witam ekipę RALK smile,
Jestem trenerem nowego zespołu, który zostanie zgłoszony do rozgrywek i chcę zadać pytanie adminowi


Mam zawodnika, który ostatni swój oficjalny mecz w II lidze koszykarskiej w drużynie MCKiS Jaworznie zagrał  5 grudnia 2009 z wisła kraków. Zawodnik ten wówczas rozegrał w ligowym meczu tylko 3minuty (wiem, że to nie ma znaczenia ilość czasu rozegranego smile Od tego momentu nie zagrał już w meczach ligowych. Natomiast chodził na treningi dla podtrzymania kondycji ( bo nie mieścił się w składzie )i był zawodnikiem MCKiS Jaworzna do czerwca 2010. Zaznaczam, że ostatni jego mecz to 5 grudzień 2009 tak jak pisałem wyżej. Był w kadrze natomiast nie grał w meczach!

Pytanie:
Czy mogę go wpisać do składu drużyny? Oczywiście nie będzie grał aż do 6 grudniu 2010 - wtedy to 1 rok mija?


Pozdrawiam
Adam z Jaworzna

2 (edytowany przez kuchcik jr 11.08.2010 12:49:47)

Odp: Nowy zespół z Jaworzna + pytanie o zgłoszenie zawodnika do zespołu

Witam. Nieistotne jest kiedy dany zawodnik rozegrał swój ostatni mecz a kiedy jego drużyna zaliczyła swój ostatni występ w danym sezonie ponieważ cały czas był zgłoszony do rozgrywek i był członkiem drużyny. Jeżeli zespól z Jaworzna zakończył swoje rozgrywki w czerwcu 2010 to zawodnik ten może zagrać w RALK po roku od tego ostatniego spotkania. Paragraf 6, pkt.3 regulaminu Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Pozdrawiam

3

Odp: Nowy zespół z Jaworzna + pytanie o zgłoszenie zawodnika do zespołu

Ok dzięki za odpowiedź. To w takim razie zrezygnuje z niego, niestety wink