1

Temat: Pytanie do organizatorów!!!

A ja mam pytanie do organizatorów...dlaczego nie ma czwartkowego wyniku meczu o 20.00 czyli ERTEL - Kadra Bobrek Centrum????
Czyżby mecz nie doszedł do skutku????
Pozdrawiam
Mały

2

Odp: Pytanie do organizatorów!!!

Ertel nie mógł bo wszyscsy na wyjeździe i mecz za zgodą oeganizatora przełożony na inny termin POZDRO KADRA B-C

3

Odp: Pytanie do organizatorów!!!

Ale co to znaczy "mecz za zgodą organizatora przełożony na inny termin"???
Mamy terminarz i trzeba się go trzymać-i to w interesie Zespołu jest skompletować sobie skład na czas...
Z tego co widziałem to był już jeden walkower, bo ekipa bodajże Orzegowa nie skompletowała składu!!! Więc dlaczego tamten mecz też nie został przełożony???
Dlatego, że to "słabsza ekipa i nie zna się tak dobrze z organizatorami"???
Czyli jeżeli są problemy kadrowe wystarczy dać znać wczesniej Organizatorom i bez problemu można przełożyć mecz???
Nie zapominajmy, że jest jeszcze jedna zaległa kolejka, którą trzeba rozegrać...
Może Organizatorzy się wypowiedzą w tej sprawie???
Pozdrawiam

4

Odp: Pytanie do organizatorów!!!

Jak już czarna-teczka wspomniał mecz został przełożony, ponieważ obie drużyny miały problemy kadrowe (głowinie z powodu kontuzji) i zgłosiły to odpowiednio wcześniej. Sugerowanie że to są jakieś układy i tego typu rzeczy są mocno niestosowne i przesadzone. Pisanie, że Orzegów 700 to słabsza drużyna skoro wygrała ostatnio z ERTELEM 2:0 to chyba też pomyłka.
Jeśli chodzi o walkower drużyny Orzegów 700 - nikt nie powiadomił organizatora o chęci przełożenia meczu (jeśli by tak było a drużyna przeciwna wyraziła by zgodę to sprawa była by rozpatrzona)
Zaległa kolejka z 26 kwietnia zostanie rozegrana 15 października 2007.
pozdrawiam org.