Przejdź do serwisu:
RALKOld-BoysSiatkówkaRudzkie Orliki

Aktualności

Spotkanie Organizacyjne 4 marca - 18.15

01-03-2021 15:20 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy kapitanów drużyn na spotkanie organizacyjne...!
Komentarzy: 0 | Więcej »

Ruszamy Zapisy Sezon 2021 Liga Rudzkich Orlików

05-02-2021 9:45 | MaCzO1948

logo

 Zapraszamy chętne drużyny do udziału w Lidze Rudzkich Orlików.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Start rozgrywek w 2021 przełożony

22-01-2021 15:05 | marcin

logo

Organizator Ligii Old Boys informuje...
Komentarzy: 0 | Więcej »

Start rozgrywek w 2021

10-01-2021 14:04 | marcin

logo

Organizator Ligii Old Boys informuje.....    
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 9 kolejką

18-12-2020 11:33 | marcin

logo

W 9 kolejce pauzują nw. zawodnicy ......
Komentarzy: 0 | Więcej »

Drużyna zmieniła nazwę

18-12-2020 11:31 | marcin

logo

Drużyna U.P. Gebauer w trakcie ......
Komentarzy: 0 | Więcej »

Wznowienie rozgrywek

20-11-2020 16:54 | Skubis

logo

 Z radością informujemy, że po dwutygodniowym zawieszeniu rozgrywek, po konsulatcji z kapitanami drużyn podjęliśmy decyzję o wznowieniu zmagań Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki w sezonie 2020/21.
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 6 kolejką

16-11-2020 16:13 | marcin

logo

W 6 kolejce pauzują nw. zawodnicy:
Komentarzy: 0 | Więcej »

Przed 5 kolejką

09-11-2020 20:46 | marcin

logo

W 5 kolejce pauzują....
Komentarzy: 0 | Więcej »

Tymczasowe zawieszenie rozgrywek

09-11-2020 20:30 | Skubis

logo

 Z przykrością informujemy, iż w związku z problemami drużynowymi spowodowanymi obecną sytuacją oraz odwoływaniem dużej ilości spotkań, rozgrywki Rudzkiej Amatorskiej Ligi Koszykówki zostają zawieszone do odwołania. 
Komentarzy: 0 | Więcej »

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Old Boys — Rozgrywki
Kolejka 9
Liga Old Boys:
Biadacz4:3Jastrząbwięcej»
(18-12-2020 20:10)
ZZRG4:3DRINK TEAMwięcej»
(18-12-2020 19:20)
Zygzak3:5Irexwięcej»
(18-12-2020 18:30)
Rolnik2:0THUNDER więcej»
(18-12-2020 17:40)
Siatkówka — Faza zasadnicza
Kolejka 12
Liga:
RISER Volley Team Jaworzno2:0K.S. Volley Katowicewięcej»
(17-12-2020 21:00)
EAGLE SPORT TEAM1:2Chłopaki nie płacząwięcej»
(17-12-2020 20:00)
Nocni Kochankowie2:0Kadra Bobrek Bytomwięcej»
(17-12-2020 19:00)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 12
Faza pierwsza:
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)